• 09.04.2018 08:18

2. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (Božího milosrdenství) NEDĚLE 8. DUBNA

*STŘECHA 2018“    Farní sbírka na letošní opravu střechy kostela na Novém Hrádku z minulé neděle vynesla  17.456 Kč. Děkujeme dárcům za podporu tohoto důležitého projektu. Více o letošní opravě střechy kostela a hřbitovní zdi naleznete na farním webu.

* Slavnost ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ  je letos přeložena na pondělí 9. dubna.  Mše sv. na Novém Hrádku bude od 18.00 hod. Přede mší sv. od 17.30 hod. společná modlitba radostného růžence. V úterý 10. 4. Mše sv. na Novém Hrádku nebude.

*NIKODÉMOVA NOC  - Tichá adorace bude ve středu 11. dubna od 20.00 hod.

*Sbírka na pomoc při obnově domovů obyvatel zemí Středního a Blízkého Východu je vyhlášena českými a moravskými biskupy na neděli 15. dubna. Jde se o sbírku celonárodní a její výtěžek bude poukázán jako naše gesto pomoci těm, kteří po návratu do země začínají znovu budovat své domovy.

*V týdnu od soboty 14. do soboty 21.  dubna bude v naší farnosti působit R.D. Jan Czarny.

*CESTOU DVOU BRATŘÍ - XIII. Ročník výtvarné soutěže pro děti I. stupně ZŠ, MŠ a ZUŠ  má uzávěrku 18. 5. 2018. Informace na: www.velehrad.eu

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr Mše svaté; každá středa večer: Nikodémova noc (tichá adorace).
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám všem odplať!

• 02.04.2018 19:23

Slavnost ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ - NEDĚLE 1. DUBNA 2018

*STŘECHA 2018“   Farní sbírka na letošní opravu střechy kostela na Novém Hrádku bude tuto neděli - 1. dubna. Děkujeme dárcům za podporu tohoto důležitého projektu.
    Více o letošní opravě střechy kostela a hřbitovní zdi naleznete na farním webu.

*SOBOTNÍ MŠE SVATÉ NA BOROVÉ A VE SNĚŽNÉM začínají po dobu trvání letního času V 18.00 HOD.

*NIKODÉMOVA NOC  - Tichá adorace bude ve středu 4. dubna od 20.00 hod.

*Děkujeme všem farníkům, kteří se zapojili do předvelikonočního úklidu farního kostela na Novém Hrádku i následné velikonoční výzdoby.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.