• 28.01.2018 13:47

4. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 28. ledna

*2. únor, Uvedení Páně do chrámu
    Mše sv. začne svěcením svíček a průvodem.
    Je první pátek v měsíci – na závěr mše svaté adorace. Zpovídání a společná modlitba Růžence od 17.30 hod.

*Přehled pastoračních aktivit v diecézi HK 2018
    Nepřehlédněte nabídku duchovních programů v naší diecézi pro tento rok – je zaměřena na různé skupiny věřících podle věku, laiky i kleriky, pro rodiny i širší společenství v rámci farností, vikariátů i celé diecéze.
    Leták naleznete na obvyklém místě u sloupu pod kůrem.

*Pořad bohoslužeb v sobotu a v neděli:
    na Novém Hrádku v neděli začíná mše sv. v 8.30 hod., na Borové a ve Sněžném střídavě podle aktuálního rozpisu; sobota večer: zimní čas 16.30 hod., letní čas 18.00 hod.; neděle pravidelně v 10. 30 hod.
    Všední dny: Nový Hrádek v úterý, čtvrtek a na první pátek v měsíci v 18.00 hod., na první pátek a neděli na závěr mše sv. adorace NSO.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 21.01.2018 19:25

3. NEDĚLE V MEZIDOBÍ , 21. ledna

*TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA se v naší farnosti uskutečnila v sobotu 6. ledna 2018. Přinesla tyto výsledky: Nový Hrádek 38.923 Kč;  Borová 7.471 Kč, Sněžné 6.410 Kč, celkem 52.804 Kč.  Dospělým za přípravu CELÉ akce a doprovázení i malým koledníčkům děkujeme. Získané prostředky kéž pomohou všem potřebným!

*Poslední rozloučení s +panem Jiřím Dörnerem bude v kapli Božského Srdce Páně na Borové v úterý 22. ledna od 15.00 hd. Po zádušní mši sv. bude uložen na tamním hřbitově k tichému odpočinku.  R.I.P.

*TÝDEN MODLITEB ZA JEDNOTU KŘESŤANŮ  proběhne i letos jako každoročně ve dnech 18. – 25. ledna. 18. leden - den Památky Panny Marie, Matky jednoty křesťanů, 25. leden – Svátek Obrácení svatého Pavla, apoštola. Mše sv. na daný úmysl bude v naší farnosti sloužena v úterý 23. ledna. Pamatujme také v osobní modlitbě!

*Pouť za nová duchovní povolání  bude v Rokoli na poslední sobotu v měsíci – 27. ledna. Pořad obvyklý, mše sv. začíná v 9.30 hod. v domě u sester.

*Pořad bohoslužeb:
     v sobotu a v neděli se vrací k původnímu pořádku:
    na Novém Hrádku v neděli začíná mše sv. v 8.30 hod., na Borové a ve Sněžném střídavě podle aktuálního rozpisu; sobota večer (zimní čas v 16.30, letní čas v 18.00 hod.), neděle v 10. 30 hod.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎