• 11.12.2017 09:48

10. PROSINCE 2017, 2. NEDĚLE ADVENTNÍ

*Sbírka na arcibiskupský seminář  z minulé neděle vynesla v našich farnostech dohromady  5.822 Kč  (Nový Hrádek 1.966, Borová 460, Sněžné 740 = 3.166 Kč, Slavoňov 2.656 Kč).  Všem dárcům děkujeme za finanční podporu a modlitby, kterými bohoslovce na jejich cestě ke kněžství provázíte.

*ADVENTNÍ KONCERT V KAPLI NA BOROVÉ se uskuteční na 2. neděli adventní, 10. prosince 2017, od 16 hodin. Vystoupí Chrámový sbor z Nového Hrádku.
    *Mše sv. na Borové v sobotu 16.prosince začíná mimořádně již v 15.00 hod!
    *“ADVENT“- soubor meditací kněží královéhradecké diecéze na každý den doby adventní – vydalo Biskupství královéhradecké.  Vyzvedněte si laskavě v sakristii, příspěvek dobrovolný.
    *ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 02.12.2017 22:11

3. PROSINCE 2017, 1. NEDĚLE ADVENTNÍ

*NEDĚLNÍ MŠE SV. V ROKOLI   Na první neděli v měsíci - 3. prosince – bude mše sv. také od 15.00 hod. v kapli Nejsvětější Trojice v domě u sester.
    *ADVENTNÍ KONCERT   Na první neděli adventní, 3. prosince 2017, se v kostele sv. apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku uskuteční adventní koncert. Pásmo varhanních skladeb přednese pan Vladimír Jelínek z Prahy. Začátek v 16.15 hod.

*Sbírka na arcibiskupský seminář  je vyhlášena na tuto neděli - první  adventní.  Všem dárcům děkujeme za finanční podporu a modlitby, kterými bohoslovce
    na jejich cestě ke kněžství provázejí.

*“ADVENT“- soubor meditací kněží královéhradecké diecéze na každý den doby adventní – vydalo Biskupství královéhradecké. Vyzvedněte si laskavě v sakristii, příspěvek dobrovolný.
    *Děti doprovodí liturgii ve čtvrtek 7. prosince (památka sv. Ambrože, biskupa).
    *8.prosinec – slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu – mše sv. bude na Novém Hrádku od 18.00 hod., od 17.30 společně Růženec.
    *Setkání nejmenších dětí - pátek 8. prosince od 16.30 hod. u Vondřejcových.
    *ADVENTNÍ KONCERT V KAPLI NA BOROVÉ  bude na 2. neděli adventní – 10. prosince 2017 - od 16 hodin. Vystoupí Chrámový sbor z Nového Hrádku.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*POUŤ RODIČŮ, KTEŘÍ PŘIŠLI O DÍTĚ před, při nebo po porodu
    Perinatární hospic Dítě v srdci, z.s., zve na tuto pouť všechny rodiče, kteří prošli ztrátou dítěte. Na úvod Křížová cesta v ambitech kláštera, na závěr mše sv. Více na letáku.
    Koná se v sobotu 9. prosince 2017, 10 – 18 hod. na Hoře Matky Boží u Králík.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎