• 05.06.2017 08:40

Slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO – 4. června 2017

*SBÍRKA „NA PASTORAČNÍ AKTIVITY V DIECÉZI je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na tuto neděli.
     *Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 6. června.
    *PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ O slavnosti Nejsvětější Trojice (11. června) poprvé přijme Nejsvětější Tělo Páně Esterka Martínková ze Sněžného.
    *II. HRÁDOUSKÝ POCHOD PRO ŽIVOT se uskuteční také příští neděli: poutníci se sejdou v Rokoli, vlastní program začíná v 15.00 hod. mší sv. v kostele Panny Marie. Podrobnosti na plakátech.
     *LETNÍ  DĚTSKÝ  TÁBOR  J E D L O V Á  2 0 1 7  proběhne ve dnech   1. – 15. července 2017. Začátek i konec v sobotu, duchovním rádcem je R. D. Pavel Mistr, děkan ve Vysokém Mýtě. Přihlášení dětí lze vyřídit též na e-mailu:  rkfvmyto@tiscali.cz. Plakát a přihlášku naleznete u sloupu.
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

• 28.05.2017 16:20

7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 28. května

*SVATODUŠNÍ NOVÉNA  je duchovní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého (letos v neděli 4. června). Více zde: https://www.vojtechkodet.cz/temata/duch-svaty/svatodusni-novena.html
    *Po nedělní mši sv. na Novém Hrádku mají věřící možnost prohlédnout si obřadní síň na hřbitově, kde je instalována panelová výstava.
    *2. červen je prvním pátkem v měsíci.
    *KŘEST V sobotu 3. června 2017 v 10 hod. bude pokřtěn Jiří Kozel, syn manželů Marka a Elišky Kozlových z Nového Hrádku.
    *CÍRKEVNÍ SŇATEK  Týž den ve 13 hod. uzavřou ve farním kostele sv. Petra a Pavla na Novém Hrádku manželství pan Vítězslav Malý a slečna Barbora Likavcová, oba z Nového Města nad Metují.
    *FARNÍ ODPOLEDNE  bude v sobotu 3. června od 14.30 hod. na faře.
    *SBÍRKA „NA PASTORAČNÍ AKTIVITY V DIECÉZI“   je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na příští neděli, 4. června.
     *LETNÍ  DĚTSKÝ  TÁBOR  J E D L O V Á  2 0 1 7  proběhne ve dnech   1. – 15. července 2017. Začátek i konec v sobotu, duchovním rádcem je R. D. Pavel Mistr, děkan ve Vysokém Mýtě. Přihlášení dětí lze vyřídit na e-mailu:  rkfvmyto@tiscali.cz. Plakát a přihlášku naleznete také u sloupu a ve vývěsce.
    *MÁJOVÉ POBOŽNOSTI:  Nový Hrádek ve středu, Borová a Sněžné vždy v sobotu na závěr mše sv.