• 24.01.2016 21:55

3. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

24. LEDNA 2016

*Setkání nejmenších dětí  bude v pátek 5. 2. 2016 od 16:30 do 17:30 hod.
    u Vondřejcových. Dřívější termín se nehodí, protože jsou pololetní prázdniny.
    *Náboženství nebude v pátek 29.ledna – školní prázdniny. Sejdeme se opět další pátek, a to 5. února.
    *Ve středu 27. ledna začíná mše sv. na Novém Hrádku již v 17.30 hod. Společná modlitba růžence v 17 hod. Děkujeme za pochopení.
    *Poslední sobota v měsíci   Poutní mše sv. za nová duchovní povolání začíná v Rokoli v 9.30 hod. Před ní modlitba růžence, po mši sv. adorace a křížová cesta. Všechny farníky zveme k účasti!
    *Dovolená  Ve dnech 25. – 29. ledna volejte prosím duchovního správce farnosti jen ve skutečně naléhavých případech. Děkujeme za pochopení.
    *Petici  PROTI  OSVOJENÍ  SI  DÍTĚTE  REGISTROVANÝMI  PÁRY
    iniciovala poslankyně Parlamentu ČR ing. Pavlína Nytrová; znění naleznete
    na www.petice-adopce.cz   Možno hlasovat i elektronicky, k projednání je však nutno petici podpořit počtem 10.000 hlasů v „papírové“ formě. Petiční archy můžete podepsat v kostele (u sloupu) anebo v sakristii. Děkujeme Vám!
    *TŘÍKRÁLOVÁ  SBÍRKA   se uskutečnila jak na Novém Hrádku, tak i na Borové
    a ve Sněžném.  Zatím jsou známy výsledky z Nového Hrádku: farníci přispěli částkou celkem 32.541 Kč. Na Borovém 4.640 a ve Sněžném 6.452 korun, celkem tedy 43.633 Kč. Všem štědrým dárcům patří naše upřímné Pán Bůh odplať!
    *Výstav Nejsvětější Svátosti oltářní  bude v liturgickém mezidobí vždy v neděli na závěr mše svaté.
    *Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
    *Hnutí pro život ČR – vzadu v kostele je nejnovější číslo věstníku organizace, která dlouhodobě úspěšně bojuje za život nenarozených dětí a ochranu matek.
    *Poděkování  vyslovujeme všem, kdo v naší farnosti i obci nezištně přispívají svou modlitbou, prací, službou i oběťmi k tomu, že můžeme víru společně prožívat v klidu, míru, pokoji a lásce Kristově.

• 17.01.2016 11:50

17. LEDNA 2016

*Petici  PROTI  OSVOJENÍ  SI  DÍTĚTE  REGISTROVANÝMI  PÁRY
    iniciovala poslankyně Parlamentu ČR ing. Pavlína Nytrová; znění naleznete
    *TŘÍKRÁLOVÁ  SBÍRKA   se uskutečnila jak na Novém Hrádku, tak i na Borové
    a ve Sněžném.  Zatím jsou známy výsledky z Nového Hrádku: farníci přispěli částkou celkem 32.541 Kč. Všem štědrým dárcům patří naše upřímné Pán Bůh odplať!
    *“Pojďte na faru!“  poprvé v novém roce se sejdeme v neděli 17. ledna.
    *Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.

* * * * *