• 04.02.2017 18:32

5. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 5. února

*Sbírka na opravu střechy kostela  z minulé neděle přinesla 4.095 Kč, další dárci 1.900 Kč, celkem 5.995 Kč. Poděkování všem!
    *Příprava na první svaté přijímání  Letos se bude připravovat v naší farnosti Ester Martínková ze Sněžného.  Prokop Stříbrný z Nového Hrádku se bude (podle přání rodičů) připravovat ve farnosti Nové Město nad Metují. Tam k prvnímu sv. přijímání také přistoupí.
    *Poděkování  patří všem, kdo jste se podíleli na úklidu vánoční výzdoby.
    *ADORACE  NSO - vždy pátek a 1. neděle v měsíci na závěr Mše svaté; tento týden tedy v pátek i v neděli na Novém Hrádku.
    *SVÁTOST SMÍŘENÍ  - vždy přede mší svatou; po předchozí domluvě možno i jindy.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti i obcích pomáháte s rozličnými pracemi, úkoly a službami.
    *OPRAVA STŘECHY  je možno přispět i bankovním převodem - na účet farnosti Nový Hrádek; číslo účtu 115-1636290247 /0100 (KB, pobočka Nové Město nad Metují). Do kolonky Zpráva pro příjemce uveďte slovo  STRECHA. Dárcům bude vystaveno potvrzení o daru (které je možno použít pro odpis z daní). Informací naleznete i na farním webu.

• 04.02.2017 18:26

4. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 29. ledna

*Sbírka na opravu střechy kostela proběhne na Novém Hrádku při Mši sv. tuto neděli, 29. ledna. Všem dárcům děkujeme!
    *Děti doprovodí mešní liturgii na Novém Hrádku v úterý 31. ledna.
    *Svátek
    Uvedení Páně do chrámu, čtvrtek 2. února. Mše sv. na Novém Hrádku bude od 18.00 hod. Na úvod žehnání svíček a průvod.
    *Svatoblažejské požehnání  bude udělováno při Mši sv. 3.února;  je to zároveň první pátek v měsíci.
    *SVÁTOST SMÍŘENÍ  - vždy přede mší svatou; po předchozí domluvě možno i jindy.