1. červenec 2018 – 13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

01.07.2018 22:40

*Poutní mše sv. na Novém Hrádku ze slavnosti sv. apoštolů Petra a Pavla bude v neděli 1. července, začátek v 8.30 hod. Sbírka mše sv. bude použita na opravu střechy farního kostela.

*V den pouti bude zpřístupněn farní kostel - po mši sv. do 11 hod., odpoledne od 13 do 16 hod.

*Nikodémova nocstředa 4. července od 21.00 hod., tichá adorace, 30 minut;
na závěr svátostné požehnání.

*Svatba na Borové  V sobotu 7. července v 11.30 hod. uzavřou v kapli Božského Srdce Páně na Borové při mši sv. sňatek David Štěpán a Eliška Habrmanová.

*“OTEVŘENÝ KOSTEL I letos chceme zpřístupnit farní kostel sv. apoštolů Petra a Pavla co největšímu počtu zájemců. Poprvé bude otevřen již na poutní neděli, dále pak každý den kromě pondělí od úterý 3. července do neděle 22. července.  Další zájemci o službu průvodce hlaste se v sakristii. Děkujeme.

*SBÍRKA NA CHARITU  z minulé neděle přinesla v naší farnosti celkem 5.479 Kč (Borová 708, Nový Hrádek 3.101 a Sněžné 1.670 Kč). Všem dárcům kéž odplatí sám dobrý Bůh!

*PODĚKOVÁNÍ  všem vám, kteří jste přiložili ruku k dílu při čtvrtečním úklidu kostela a fary, za výzdobu chrámu, nástěnky a další práce a služby.

*ZMĚNA POŘADU BOHOSLUŽEB O PRÁZDNINÁCH  V červenci a srpnu nebudou úterní mše sv. na Novém Hrádku.

*ADORACE NSO  - první pátek v měsíci a na závěr každé nedělní mše svaté.

*Modlitba Růžence - společně 30 minut vždy přede mší svatou.

* * * * * * *