10. LEDNA 2016

09.01.2016 17:39

*Petici  PROTI  OSVOJENÍ  SI  DÍTĚTE  REGISTROVANÝMI  PÁRY , kterou iniciovala poslankyně Parlamentu ČR ing. Nytrová: na www.petice-adopce.cz
je možno hlasovat i elektronicky, k projednání je však nutno petici podpořit počtem 10.000 hlasů v „papírové“ formě. Petiční archy můžete podepsat v kostele (u sloupu) anebo v sakristii.
*TŘÍKRÁLOVÁ  SBÍRKA  - uskutečnila se jak na Novém Hrádku, tak i na Borové
a ve Sněžném.  Všem, kteří ji připravili a aktivně se do ní zapojili, upřímné Pán Bůh zaplať!
*Rada farnosti  se sejde ve čtvrtek 14. ledna 2016 v 19 hod. na faře.
*Výstav Nejsvětější Svátosti oltářní  bude v liturgickém mezidobí vždy v neděli na závěr mše svaté.
*“Pojďte na faru!“  poprvé v novém roce se sejdeme v neděli 17. ledna.
*Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
*Hnutí pro život ČR – vzadu v kostele je nejnovější číslo věstníku organizace, která dlouhodobě úspěšně bojuje za život nenarozených dětí a ochranu matek.
*Poděkování  vyslovujeme všem, kdož v naší farnosti přispěli svou službou k tomu, že jsme v naší farnosti mohli prožít Advent i Vánoce v klidu a míru, pohodě a vzájemné blízkosti. Děkujeme vám!

* * * * *

*Doba vánoční končí svátkem křtu Páně, letos tedy v neděli 10. ledna 2016.  V pondělí 11. ledna začíná liturgické mezidobí, které potrvá před začátkem doby postní do úterý 5. týdne – do 9. února 2016.

* * * * *