11. listopad 2018 – 32. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

10.11.2018 18:18

* POJIŠTĚNÍ KOSTELŮ A DALŠÍCH CÍRKEVNÍCH BUDOV  - sbírka na tento účel je vyhlášena v celé diecézi na neděli 11. listopadu. Děkujeme všem za pochopení
a štědrost.
*“KUP SI SVOJI ŠABLONUV roce 2019 proběhne finální etapa opravy střechy farního kostela na Novém Hrádku. Potřebné finanční prostředky bychom rádi zajistili také s pomocí farníků. Každý, kdo přispěje na dokončení oprav částkou nejméně 3.000 Kč, dostane malou měděnou šablonu, certifikát dárce a rovněž potvrzení pro daňové účely. Děkujeme vám za podporu celého díla!

*NIKODÉMOVA NOC  - tichá večerní adorace - středa 14. listopadu od 19 hod. 30 minut, na závěr svátostné požehnání.

*VYRÁBĚNÍ VÁNOČNÍCH PŘÁNÍ  -  bude v sobotu 17. listopadu od 14 hodin

u Vondřejcových.
*VYRÁBĚNÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ   -  bude v sobotu 24. listopadu od 14 hodin
u Langrových
.
Vánoční přání i adventní věnce můžete získat za dobrovolný příspěvek v neděli 25. listopadu a v neděli 2. prosince ve farním kostele sv. apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku. Celý výtěžek bude poukázán na pomoc trpícím.

*SVÁTOST BIŘMOVÁNÍ – zájemci o udělení hlaste se do konce listopadu 2018. Vlastní příprava začne v únoru 2019.

*TAMMÍM – „TOTÁLNÍ NASAZENÍ“ -  23. – 25. listopad   Mladé muže ve věku 15 – 30 let zvou bohoslovci na tradiční duchovní obnovu  v Arcibiskupském semináři v Praze. Téma setkání: „Totální nasazení pro Boha“. Více informací na: www.seminar-praha.cz

*PODĚKOVÁNÍ  -  všem, kdo v naší farnosti nezištně vykonáváte různé práce
a služby.

*ADORACE NSO  - první pátek v měsíci a při večerní adoraci ´Nikodémova noc´ .

*Modlitba Růžence - společně 30 minut vždy přede mší svatou.