14. dubna 2019 – KVĚTNÁ (PAŠIJOVÁ) NEDĚLE

14.04.2019 12:28

*“KUP SI SVOJI ŠABLONU“  - V tomto roce proběhne finální etapa opravy střechy farního kostela na Novém Hrádku. Potřebné finanční prostředky bychom rádi zajistili také s pomocí vás, farníků. Každý, kdo přispěje na dokončení oprav částkou nejméně 3.000 Kč, dostane malou měděnou šablonku, certifikát dárce a rovněž i potvrzení pro daňové účely. Děkujeme všem za podporu celého díla!
Farní sbírka na dokončení opravy střechy bude na Hod Boží velikonoční – 21. dubna 2019.

*TÝDEN POKÁNÍ ZA HŘÍCHY PROTI NEZLETILÝM A ZRANITELNÝM   od 7. dubna (5. neděle postní) do 14. dubna (Květná neděle) vyhlásil sídelní biskup královéhradecký J. E. Mons. Jan Vokál. Celý text výzvy i rozvrh hodinových adorací naleznete u sloupu a na farním webu.

*SBÍRKA NA PASTORAČNÍ AKTIVITY V DIECÉZI je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na tuto neděli - 14. dubna. Děkujeme všem za pochopení a štědrost.

*KŘÍŽOVÁ CESTA bude naposledy ve středu 17. dubna na závěr Mše svaté. Nikodémova noc ve Svatém týdnu nebude.

*ZPOVÍDÁNÍ VE SVATÉM TÝDNU : úterý 16. dubna od 17.30 hod. (mše sv. nebude), středa 17. dubna od 17.15 hod. Na Zelený čtvrtek a Velký pátek zpovídání nebude.

*4. NOVÝ MOTO HRÁDEKsobota 27. dubna 2019.  Mše sv. v 11.00 hod., po ní žehnání
a další doprovodný program.
*II. FARNÍ POUŤ DO VAMBEŘIC  - sobota 4. května 2019.  Poutníci hlaste se u pana Pavla Bohadla, a to do 25. dubna.
*PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ  bude na Novém Hrádku v neděli 26. května 2019.  Začátek mše sv. v 8.30 hod.
*NÁRODNÍ POUŤ DO ŘÍMA  - u příležitosti výročí svatořečení sv. Anežky České v roce 1989 pořádá Diecézní poutní centrum zájezd (pondělí 11. – středa 13.  listopadu 2019).  Zájemci se mohou hlásit již nyní. Podrobnosti na www.bihk.cz

*PODĚKOVÁNÍ – všem vám, kteří v naší farnosti nezištně vykonáváte různé práce a služby, naposledy při  předvelikonočním úklidu kostela a kaplí.
*ADORACE  NSO  – první pátek v měsíci a v týdnu při večerní adoraci ´Nikodémova noc´.
*MODLITBA RŮŽENCE – společně 30 minut vždy přede mší svatou.