17. LEDNA 2016

17.01.2016 11:50

*Petici  PROTI  OSVOJENÍ  SI  DÍTĚTE  REGISTROVANÝMI  PÁRY
iniciovala poslankyně Parlamentu ČR ing. Pavlína Nytrová; znění naleznete
na www.petice-adopce.cz   Možno hlasovat i elektronicky, k projednání je však nutno petici podpořit počtem 10.000 hlasů v „papírové“ formě. Petiční archy můžete podepsat v kostele (u sloupu) anebo v sakristii. Děkujeme Vám!
*TŘÍKRÁLOVÁ  SBÍRKA   se uskutečnila jak na Novém Hrádku, tak i na Borové
a ve Sněžném.  Zatím jsou známy výsledky z Nového Hrádku: farníci přispěli částkou celkem 32.541 Kč. Všem štědrým dárcům patří naše upřímné Pán Bůh odplať!
*Výstav Nejsvětější Svátosti oltářní  bude v liturgickém mezidobí vždy v neděli na závěr mše svaté.
*“Pojďte na faru!“  poprvé v novém roce se sejdeme v neděli 17. ledna.
*Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
*Hnutí pro život ČR – vzadu v kostele je nejnovější číslo věstníku organizace, která dlouhodobě úspěšně bojuje za život nenarozených dětí a ochranu matek.
*Poděkování  vyslovujeme všem, kdo v naší farnosti i obci nezištně přispívají svou modlitbou, prací, službou i oběťmi k tomu, že můžeme víru společně prožívat v klidu, míru, pokoji a lásce Kristově.

* * * * *