2. NEDĚLE PO NAROZENÍ PÁNĚ

03.01.2016 17:14

*Novokněz P. Jiří Jakoubek, farní vikář v Náchodě, bude na Novém Hrádku sloužit Mši svatou v úterý 5. ledna od 18.00 hod. Na závěr udělí věřícím své novokněžské požehnání. Po Mši sv. společenství na faře.
*Poslední rozloučení  s +Josefem Čtvrtečkou (91) ze Sněžného bude na Novém Hrádku ve čtvrtek 7. ledna ve 13 hodin (Mše sv. a uložení do hrobu). R.I.P.

*Náboženství  bude v novém roce poprvé v pátek 8. ledna.
*TŘÍKRÁLOVÁ  SBÍRKA
  proběhne na Novém Hrádku v sobotu 9. ledna.
*Výstav Nejsvětější Svátosti oltářní  v době vánoční nebude.
*“Pojďte na faru!“
  poprvé v novém roce se na faře sejdeme v neděli 17. ledna.
*Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
*Hnutí pro život ČR – vzadu v kostele je nejnovější číslo věstníku organizace, která dlouhodobě úspěšně bojuje za život nenarozených dětí a ochranu matek.
*Poděkování  vyslovujeme všem, kdož v naší farnosti i obci nezištně zajišťují mnohé práce a služby. Upřímné Pán Bůh odplať!

*Doba vánoční končí svátkem křtu Páně, letos tedy v neděli 10. ledna 2016.  V pondělí 11. ledna začíná liturgické mezidobí, které potrvá před začátkem doby postní do úterý 5. týdne – do 9. února.