4. října – 11. října 2015

03.10.2015 22:48

*Neděle 4. října - Nový Hrádek - Posvícení a dožínky
Mše svatá ve farním kostele sv. Petra a Pavla, apoštolů, začíná v 8.30 hod.
V obětním průvodu budou s dary chleba a vína přinášeny také dary země – z letošní úrody polí, sadů a zahrad
*varhanní koncert v rámci Orlicko-kladského varhanního festivalu začíná v kostele sv. Petra a Pavla v 16 hodin

*Výuka  náboženství – přihlášeno je 20 dětí, jež byly dle věku rozděleny do tří skupin: I.–III. třída: 9 dětí (od 12.00 hodin); IV.–V. třída: 4 děti (od 13.00 hod.); VI. – IX. třída 7 dětí (od 14.00 hod.); výuka bude probíhat na faře, vyučovacím dnem je pátek. První setkání je v pátek 9. října, na které zveme i rodiče, zvláště nejmenších školáků.

*Poděkování  vyslovujeme všem, kteří zajišt´ují v naší farnosti i obci dobrovolně a nezištně mnohé práce a služby;děkujeme tímto panu místostarostovi městyse Nový Hrádek ing. P. Sobotkovi za účast a vstupní slovo při žehnání obnoveného kříže na Roubalově kopci o slavnosti sv. Václava.
Vstupní slovo a fotografie naleznete na farním webu

P ř i p r a v u j e m e…
Čtvrtek 22. října – Nový Hrádek
Mše sv. od 18 hod., celebruje biskupský vikář pro pastoraci P. Jan Linhart; poté v kině představí svou pout´ na FILIPÍNY slovem, obrazem i hudebními ukázkami