5. NEDĚLE POSTNÍ, 18. března

19.03.2018 09:11

*Pojištění kostelů a dalších církevních objektů   Sbírka této neděle je určena na pojištění církevního majetku.  Všem dárcům děkujeme za pochopení a finanční podporu.

*PŘEDVELIKONOČNÍ SETKÁNÍ RODIN V ROKOLI  je připraveno na tuto neděli, 18. března. Celé rodiny a všechny zájemce zvou Schönstattské  sestry Mariiny. Začátek v 15.00 hod., podrobnosti na vývěsce.

- několik obrázků ze setkání ve farní fotogalerii, zde...

*NIKODÉMOVA NOC   Tichá adorace bude ve středu 21. března od 19.00 hod.

*ÚKLID KOSTELA před Velikonocemi bude ve čtvrtek 22.března od 16 hodin.

*KŘÍŽOVÁ CESTA  RODIČŮ S DĚTMI  bude v naší farnosti v pátek 23. března. Proběhne mimořádně již přede mší svatou, začátek v 17.30 hod.

*TÝDEN MODLITEB ZA MLÁDEŽ  proběhne v týdnu od 18. do 25. března jako příprava na diecézní setkání mládeže. To se uskuteční v sobotu 24. března 2018 v Hradci Králové. Program začíná v 9 hod. Pro mládež od 14 let. Další informace ve vývěsce a na diecézním webu.

*LETNÍ ČAS  vstupuje v platnost příští týden, v noci na neděli 25. března  (letos Květná neděle).

*“STŘECHA 2018“  Bližší informace o plánované opravě střechy farního kostela sv. apoštolů Pera a Pavla na Novém Hrádku naleznete na farním webu. Farní sbírka na tento účel bude v neděli 1. dubna 2018. Všem dárcům děkujeme!

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr mše sv.; Nikodémova noc.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám všem odplať!