6. prosince – 13. prosince 2015

06.12.2015 21:25

*RORÁTYMše sv. bude každou sobotu doby adventní od 7.00 hod. v kostele sv. apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku.
*Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
*“VÁNOČNÍ  VYSTOUPENÍ dětí z mateřské a sboru ZŠ; chrámový sbor a farní divadlo - sobota 12. prosince, KINO Nový Hrádek; začátek ve 14.30 hod.
*ADVENTNÍ  KONCERT  v neděli 13. prosince od 16 hod. v kapli Božského Srdce Páně na Borové. Vystoupí Chrámový sbor z Nového Hrádku. Všechny farníky zveme k účasti!
*“Pojďte na faru – vždy v neděli po Mši svaté. Všichni jste zváni a vítáni!
* A D V E N T  svatý rok milosrdenství 2015/2016
  jedná se o „Soubor meditací kněží a jáhnů naší diecéze na každý den adventu. Nabízíme Vám průvodce, který může dát Vaší adventní přípravě řád.“ Vydalo Biskupství královéhradecké 2015. Též encykliku Papeže Františka Laudato si´ , o péči o společný domov, naleznete vzadu na stolku. Obojí za dobrovolný příspěvek.
***PRO DĚTI:  Adventní kalendář 2015 naleznou děti vzadu u sloupu; mohou si ho vzít a doma postupně vybarvit a nakreslit, jak se chystáme na Vánoce. Další podrobnosti sdělí paní Kateřina Vondřejcová.
*Hnutí pro život ČR – vzadu v kostele je nejnovější číslo věstníku organizace, která dlouhodobě úspěšně bojuje za život nenarozených dětí a ochranu matek.
*Poděkování vyslovujeme všem, kteří v naší farnosti i obci nezištně zajišťují mnohé práce a služby. Upřímné Pán Bůh odplať!