9. června 2019 – Slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

09.06.2019 11:27

*“KUP SI SVOJI ŠABLONU“  - V tomto roce proběhne finální etapa opravy střechy farního kostela na Novém Hrádku. Potřebné finanční prostředky bychom rádi zajistili také s pomocí vás, farníků. Každý, kdo přispěje na dokončení oprav částkou nejméně 3.000 Kč, dostane malou měděnou šablonku, certifikát dárce a rovněž i potvrzení pro daňové účely. Děkujeme všem dárcům za podporu celého díla!

*Slavností Seslání Ducha Svatého se končí doba velikonoční. Liturgické mezidobí II. začíná v pondělí 10. června 10. týdnem.

*ZMĚNA BOHOSLUŽEB V TOMTO TÝDNU: ve středu 12. června Mše svatá na Novém Hrádku nebude, ve čtvrtek 13. června, v den Svátku Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze, bude od 18.00 hod. Děkujeme za pochopení.

*NIKODÉMOVA NOC  bude ve středu 12.  června od 21.00 hod.;  tichá adorace 30 minut,
na závěr svátostné požehnání.

*NÁRODNÍ  POUŤ DO ŘÍMA  - u příležitosti výročí svatořečení sv. Anežky České v roce 1989 pořádá Diecézní poutní centrum zájezd (pondělí 11. – středa 13.  listopadu 2019).  Zájemci se mohou hlásit již nyní. Podrobnosti na www.bihk.cz
Koruna sv. Anežky České pro papeže Františka – podrobnosti naleznete na https://www.bihk.cz/aktuality/zpravy/5484-koruna-sv.-anezky-ceske-pro-papeze-frantiska.html

*PODĚKOVÁNÍ – všem vám, kteří v naší farnosti nezištně vykonáváte různé práce a služby.
*ADORACE  NSO  – první pátek v měsíci a v týdnu při večerní adoraci ´Nikodémova noc´.
*MODLITBA RŮŽENCE – společně 30 minut vždy přede Mší svatou.