I. HRÁDOUSKÝ POCHOD PRO ŽIVOT

13.05.2016 13:22

Vážení Přátelé,

každoročně pořádaný Národní pochod pro život vyvolává stále větší zájem celé naší veřejnosti. Nejen tím, že se koná v Praze (letos 2. dubna), ale hlavně proto, že jeho cílem je ochrana toho nejcennějšího, co společnost vůbec má – nového života.
Chceme se připojit i my a říci společně ano a postavit se tak viditelně i slyšitelně na jeho obranu.
Na Novém Hrádku denně vidíme zástupy dětí, které ráno míří do školky i školy a pak v čase volna za svými koníčky, hudební výukou či sportem. Zvláště radostný je tento pohled v neděli, kdy celé rodiny naší farnosti – rodiče s dětmi i s prarodiči – kráčejí často společně do kostela na mši svatou.
Nový život je jedinou nadějí pro budoucnost a my ho chceme pozdravit i v neděli 22. května, o slavnosti Nejsvětější Trojice. Zveme malé i velké, každého z vás, zveme vás všechny!

Sraz:
14.45 – náměstí (u sloupu Panny Marie)
nebo 15.00 – u kříže „Na farách“; odtud společná pouť do polí
k lípě a kříži sv. Isidora
Program:
*požehnání opraveného kříže
*společná pobožnost s modlitbou za nový život
*závěrečné požehnání přítomným

P. Jindřich Tluka