Novéna k Duchu Svatému

10.05.2018 14:40

K závěru doby velikonoční patří dvě výrazné slavnosti: Nanebevstoupení Páně, která se letos slaví ve čtvrtek 11. května (v naší farnosti v neděli 13. května).
Na poslední neděli Pentekosté – 50 dní trvající doby velikonoční – připadá pak slavnost Seslání Ducha Svatého.
K prožívání závěru doby velikonoční patří též příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého – svatodušní novéna. V průběhu posledních devíti dní doby velikonoční můžeme každý den rozjímat o těchto událostech v dějinách spásy.

Průvodcem může být v případě zájmu O. Vojtěch Kodet Ocarm., autor novény, kterou naleznete v odkazu níže…

PJT