Slavnost NEJSVĚTĚŠÍ TROJICE – 27. května

27.05.2018 15:36

*Sbírka na pastorační aktivity v diecézi  z minulé neděle vynesla v naší farnosti celkem  3.177 Kč; Borová 520, Sněžné 840 a Nový Hrádek 1.817 Kč). Děkujeme všem dárcům za pochopení a štědrost.

*Mši sv. a májovou pobožnost v úterý 29. května doprovodí děti.

*Nikodémova nocstředa 30. května od 21.00 hod., tichá adorace, 30 minut; na závěr svátostné požehnání.

*Slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ  je na Novém Hrádku přeložena ze čtvrtka 31. května  na  neděli 3. června od 8.30 hod.

* Čtvrtek 31. května - Svátek Navštívení Panny Marie - Mše svatá s prosbou
za nenarozený život začíná na Novém Hrádku již 17.00 hod.

*CAMERATA NOVA - Koncert festivalu komorní hudby bude ve farním kostele na Novém Hrádku ve čtvrtek 31. května od 19.00 hod. Vystoupí soubory Musica Antiqua a Krkonošské Collegium Musicum z Trutnova.

*První pátek v měsíci 1. června bude příležitost k svátosti smíření od 17.15hod.

*PODĚKOVÁNÍ  - všem, kteří se přičinili o zdárný průběh letošní Noci kostelů.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr Mše svaté; každá středa večer Nikodémova noc (tichá adorace).
Borová a Sněžné: vždy na závěr nedělní Mše sv.

*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem, kteří nezištně a obětavě zastávají v naší farnosti     a obcích různé práce a služby. Sám Pán vám všem odplať!