VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ

02.09.2015 18:44

Milé děti a vážení rodiče,

s nadcházejícím školním rokem vám opět nabízíme možnost účasti na výuce náboženství.

Rádi vás přivítáme všechny – vás, děti, které už za sebou máte rok docházky či více; právě tak ale zveme i vás, pro které bude toto setkávání něčím novým. Společně pak můžeme objevovat ne „ameriku“, ale poklady, které nám lidem nabízí Bůh a jeho láska.  Je to veliké a krásné tajemství, které může obohatit život každého z nás.

Těším se na setkání s vámi!

Podrobnosti se dozvíte při nedělních ohláškách nebo na telefonu   731 128 641

P. Mgr. Jindřich Tluka