17. PROSINCE 2017, 3. NEDĚLE ADVENTNÍ

16.12.2017 23:12

*Mše sv. na Borové v sobotu 16. prosince začíná mimořádně již v 15.00 hod!

*Betlém ze školky  přinesou děti - jako každoročně - do kostela sv. apoštolů Petr a Pavla na Novém Hrádku ve čtvrtek 21. prosince v 9.15 hod. Přivítejme je v hojném počtu!!☺
*4. neděle adventní připadá letos na 24. prosinec. Dopolední pořad bohoslužeb bude jako jindy v neděli (8.15 Slavoňov, 9.45 nový Hrádek). Půlnoční mše svatá začíná ve Slavoňově ve 22.00 hod., na Novém Hrádku o půlnoci.
Odpolední  ´Zpívání u Betléma´ letos nebude.
 *“V Betlémě není místo“ – farní divadlo mládeže – Rokole, v domě u sester, středa 27. prosince od 17 hod.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!
⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

*Mše sv. na Borové v sobotu 16. prosince začíná mimořádně již v 15.00 hod!

*Betlém ze školky  přinesou děti - jako každoročně - do kostela sv. apoštolů Petr a Pavla na Novém Hrádku ve čtvrtek 21. prosince v 9.15 hod. Přivítejme je v hojném počtu!!
*4. neděle adventní připadá letos na 24. prosinec. Dopolední pořad bohoslužeb bude jako jindy v neděli (8.15 Slavoňov, 9.45 nový Hrádek). Půlnoční mše svatá začíná ve Slavoňově ve 22.00 hod., na Novém Hrádku o půlnoci.
Odpolední  ´Zpívání u Betléma´ letos nebude.

*V Betlémě není místo“ – farní divadlo mládeže – Rokole, v domě u sester, středa 27. prosince od 17 hod.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎