Život farnosti

Aliance Pro Rodinu

VEŘEJNÉ SLYŠENÍ K PETICI

Milí přátelé,

posíláme vám aktuální novinky k naší petici  Na podporu manželství muže a ženy. První část petice s Vašimi podpisy jsme již odevzdali  https://www.alipro.cz/novinky/ ,
    tedy máme stanovené veřejné projednání spolu s našimi oponenty, kteří chtějí manželství takzvaně otevřít všem.

Oficiálně a srdečně Vás zveme, přijďte nás podpořit na veřejné slyšení do Poslanecké sněmovny

v úterý 9.10. ve 14 hodin, Sněmovní 1, Praha 1.

Místnost má kapacitu 200 lidí, máme přislíbeno, že nám rezervují cca polovinu, prosím, přihlaste se svým jménem na mail:

kancelar@alipro.cz

Do Sněmovny je třeba přijít s velkým předstihem (nejméně půl hodiny, raději i více!), protože se prochází kontrolami, a s občanským průkazem.

Toto pozvání pošlete, prosím, všem, kdo by o to mohli mít zájem, jen moc prosíme, nenechte se při jednání vyprovokovat našimi oponenty, pokud dojde k diskusi; je důležité, aby z naší strany nevzniklo žádné podezření na nekultivovanost či zaujatost.

Petice samotná tímto nekončí, prosíme, pokračujte dál, dokud nebudeme mít více než 100 tisíc podpisů.

Děkujeme za Vaši obrovskou podporu a dary, prosíme, modlete se, ať vše dobře dopadne.

Se srdečným pozdravem Jana Jochová

www.podporamanzelstvi.cz

• 23.09.2018 13:06

Aliance pro rodinu - sdělení

Milí přátelé,

máme přes 50 tisíc podpisů, získali jsme je za dva a půl měsíce od začátku naší petice! Moc Vám všem děkujeme za to úžasné nasazení, bez Vás by to nešlo. Pokračujme ale dál! Chceme a potřebujeme mít více než 100 tisíc podpisů, abychom mohli dokázat, že na manželství muže a ženy lidem záleží a nechtějí z něj udělat něco jiného.

V úterý dne 2.10. se chystáme odevzdat první část sesbíraných podpisů poslancům. Proč? Splnili jsme formální náležitosti, abychom mohli náš názor bránit na veřejném slyšení ve Sněmovně. Hledáme dobrovolníky na předání první části petice, nejlépe nějaké rodiny s menšími dětmi, ale vítaní budou všichni, kteří s námi v dopoledních hodinách na toto předání mohou jít!  Prosím, ozvěte se nám, kdo se chcete a můžete se předání účastnit!! Podrobnosti si domluvíme po té.

V úterý dne 9. 10. bude již výše avizované veřejné slyšení naší petice a zároveň petice, která požaduje otevření manželství takzvaně všem. Toto slyšení je přístupné veřejnosti, budeme rádi, když nás sem půjdete podpořit, pozvánku a přesný čas pošleme v co nejbližší době.

Protože petice je adresovaná nejen poslancům ale i senátorům, odevzdáme ji na dvakrát, jednu část nyní do Sněmovny a další část do Senátu, až bude třeba, aby se touto problematikou zabýval i Senát. I proto v petici pokračujeme dál!

Ještě jednou vám moc děkujeme za vaši podporu. Zároveň vás prosíme, šiřte petici mezi všemi svými přáteli i ve svém okolí. Ještě je mnoho lidí, kteří o naší iniciativě neví, ale nepochybně by ji chtěli podpořit. Děkujeme za všechnu Vaši podporu, modlitby, milé dopisy a vzkazy a prosíme, pokud uznáte za vhodné, podpořte naši iniciativu i finančně, ať můžeme manželství jako svazek muže a ženy více propagovat, bohužel bez toho to také nejde.

Se srdečným pozdravem Jana Jochová

www.alipro.cz

www.podporamanzelstvi.cz

číslo účtu:  2600107732/2010

• 16.09.2018 17:19

Aliance Pro Rodinu

Aliance Pro Rodinu kancelar@alipro.cz

zpravy@alipro.cz

Petice - novinky

Milí přátelé,

s radostí Vám oznamujeme, že petice Na podporu manželství muže a ženy má za dva měsíce od svého vyhlášení více než

33 000 podpisů. Je to o deset tisíc více než ve srovnatelném období získala petice, která chce toto manželství rozvolnit
    a takzvaně otevřít všem, tedy i osobám stejného pohlaví.
    A protože jsou ještě prázdniny, o to víc si Vašeho/našeho společného úsilí vážíme. Získat v tak krátkém čase tolik podpisů na papíru je opravdu unikátní.

Potřebujeme ale pokračovat dál a potřebujeme, aby o petici a našem cíli: zachovat manželství jako svazek muže
    a ženy a povýšit ho do ústavního pořádku
     bylo co nejvíce slyšet. V petici proto budeme pokračovat celé září a možná
    i déle
     podle další situace. Musíme také oslovit všechny poslance, kteří o tom budou rozhodovat.

Prosíme, pomozte nám a začněte i vy psát našim zákonodárcům. Podrobnosti co a jak, najdete na webu petice: https://podporamanzelstvi.cz/wordpress/index.php/caste-otazky/.  Je velmi důležité, aby se o petici dověděli i od vás
    a aby ti nerozhodnutí poslanci viděli, že v naší zemi jsou lidé, kteří si manželství přejí takto zachovat. Bez množství vašich dopisů se poslanci snáze nechají přesvědčit druhou stranou – tedy zastánci manželství pro všechny – kteří je již zavalili dopisovou kampaní.
    Proto je třeba petici ještě podpořit i vašimi dopisy!

Minulý týden jsme jednali s předsedkyní petičního výboru Sněmovny, paní poslankyní Válkovou a domlouváme s ní termín veřejného slyšení naší petice, na který již díky vám máme nárok. V příštím týdnu bychom se toto datum měli dovědět, takže Vás zase budeme informovat.

Děkujeme Vám za veškerou Vaši podporu, finanční dary a modlitby, bez ničeho z toho se v tomto díle neobejdeme.

Se srdečným pozdravem

Jana Jochová