• 07.09.2019 22:17

8. ZÁŘÍ 2019 – 23. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*“KUP SI SVOJI ŠABLONU“  - V tomto roce proběhne finální etapa opravy střechy farního kostela na Novém Hrádku. Potřebné finanční prostředky bychom rádi zajistili také s pomocí vás, farníků. Každý, kdo přispěje na dokončení oprav částkou nejméně 3.000 Kč, dostane malou měděnou šablonku, certifikát dárce a rovněž i potvrzení pro daňové účely. Děkujeme všem dárcům za podporu celého díla!

*NIKODÉMOVA NOC  - čtvrtek 12. září 2019 od 20.00 hod. Tichá večerní adorace, 30minut. Na závěr svátostné požehnání.

*Polední  ´ANDĚL PÁNĚ´ je  v naší farnosti také prosbou za uzdravení všech nemocných. Modleme se proto s důvěrou a všichni!

* NÁBOŽENSKÁ VÝCHOVA začne v pátek 4. října odpoledne. Výuka a přihlášky ve škole.

*SBÍRKA NA CÍRKEVNÍ ŠKOLSTVÍ  je vyhlášena Biskupstvím královéhradeckým na příští neděli - 15. září. Děkujeme všem za modlitby i finanční podporu.

*OTEVŘENÝ KOSTEL– během července a srpna navštívilo farní kostel na Novém Hrádku celkem 420 lidí. Poděkování za obětavou službu také našim průvodcům!

*BOHOSLUŽBY  NA NOVÉM HRÁDKU  – v září budou mše svaté v úterý (nikoli ve středu).

*Nabídka duchovních programů na září a říjen – viz vývěska v zádveří kostela.

*RODINA VONDŘEJCOVA – POMOC  Děkujeme všem za podporu prostřednictvím farnosti. Další případnou pomoc nyní domlouvejte již přímo s paní Anetou Vondřejcovou.

*MARIÁNSKÝ SLOUP  – petici za obnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze podepsalo v naší farnosti 50 osob.  Archy již byly odeslány na adresu organizátorů.

*PODĚKOVÁNÍ – všem vám, kteří v naší farnosti nezištně vykonáváte různé práce a služby.
    *ADORACE  NSO  – první pátek v měsíci a v týdnu při večerní adoraci ´Nikodémova noc´.
    *MODLITBA RŮŽENCE – společně 30 minut vždy přede Mší svatou.

• 01.09.2019 18:30

1. ZÁŘÍ 2019 – 22. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*NIKODÉMOVA NOC  - čtvrtek 5. září 2019 od 21.00 hod. Tichá večerní adorace, 30minut. Na závěr svátostné požehnání.

*MARIÁNSKÝ SLOUP  – petici za obnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze můžete podepisovat do konce srpna. Archy v kostele naleznete vzadu u sloupu.

*ŽEHNÁNÍ  ŠKOLÁKŮM  bude na Novém Hrádku při mši sv. v neděli 1. září.
    Náboženská výchova začne v pátek 4. října odpoledne. Přihlášky ve škole nebo v sakristii.

*PRVNÍ PÁTEK V MĚSÍCI6. září. Příležitost ke svátosti smíření a společná modlitba Růžence od 17.30 hod., na závěr Mše sv. adorace NSO.

*TRADIČNÍ ROKOLSKÁ POUŤneděle 8. září 2019;  Růženec 9.45 hod. Mše svaté v 10.30 hod. a 15.00 hod. Podrobnosti na plakátu.

*SBÍRKA NA CÍRKEVNÍ ŠKOLSTVÍ  je vyhlášena Biskupstvím královéhradeckým na neděli 15. září.

*Nabídka duchovních programů na září a říjen – viz vývěska v zádveří kostela.

*MODLITBA RŮŽENCE – společně 30 minut vždy přede Mší svatou.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>