• 16.09.2018 17:00

16. září 2018 – 24. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*III. HRÁDOUSKÝ POCHOD PRO ŽIVOT – neděle 16. září 2018 v Rokoli
    Mše sv. začíná v 15.00 hod., v 16 hod. přednáška (Jan Gregor, HPŽ ČR, Rodina v ohrožení?; poté diskuse). Zazní mariánské písně, na závěr pobožnost u sloupu Panny Marie.

*Nikodémova nocstředa 19. září od 20.00 hod.;  na závěr tiché půlhodinové adorace svátostné požehnání.

* „STŘECHA 2018“  Sbírka na opravu  bude na Novém Hrádku  při posvícení - mše sv. v neděli 30. září začíná v 8.30 hod..

*POSVÍCENÍ NA BOROVÉ  bude příští neděli, 23. září. Mše sv. v kapli Božského Srdce Páně začíná v 10.30 hod.

*“OTEVŘENÝ KOSTEL“  Celá akce se opět setkala s příznivým zájmem turistů
    a návštěvníků Nového Hrádku. Za dobu prázdnin se přišlo do farního kostela podívat více než 750 osob. Děkujeme všem našim průvodcům za jejich službu!

*NÁBOŽENSKÁ VÝCHOVA   začne v pátek 5. října. Povede ji katechetka paní Mgr. Dana Drašnarová, vyučovacím dnem bude pátek, začátek ve 13.15 hod. Přihlášky vyzvedávejte u Mgr. Drašnarové anebo v sakristii.

*ADORACE NSO  - první pátek v měsíci a na závěr každé nedělní mše svaté.

*Svátost smíření - pokaždé přede mší sv.; po domluvě lze i jindy.

*Modlitba Růžence - společně 30 minut vždy přede mší svatou.

* * * * * * *

• 09.09.2018 17:05

9. září 2018 – 23. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*SBÍRKA NA CÍRKEVNÍ ŠKOLSTVÍ z minulé neděle vynesla v naší farnosti celkem 4.619 Kč (Borová 460, Nový Hrádek 3.289 a Sněžné 870 Kč). Děkujeme všem dárcům za štědrost i modlitby, kterými proces vzdělávání v církevním školství provázíte.

* PETICE NAD PODPORU MANŽELSTVÍ   prosazuje funkční manželskou rodinu muže a ženy jako nejlepší formu výchovy dětí. V ČR ji v současné době iniciuje Aliance pro rodinu.  V naší farnosti ji podepsalo celkem 61 věřících. Děkujeme!

*Nikodémova noc – středa 12. září od 20.30 hod.;  na závěr tiché půlhodinové adorace svátostné požehnání.

*III. HRÁDOUSKÝ POCHOD PRO ŽIVOT – neděle 16. září 2018 v Rokoli

Mše sv. začíná v 15.00 hod., v 16 hod. přednáška (Jan Gregor, HPŽ ČR, Rodina v ohrožení?. Zazní i mariánské písně, na závěr pobožnost u sloupu Panny Marie.

*POZDRAVY   Všechny srdečně pozdravuje ze svého domácího ošetřování naše farnice paní Anna Zákravská.

*ADORACE NSO  - první pátek v měsíci a na závěr každé nedělní mše svaté.

*Svátost smíření - pokaždé přede mší sv.; po domluvě lze i jindy.

*Modlitba Růžence - společně 30 minut vždy přede mší svatou.

* * * * * * *

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>