• 08.07.2018 21:58

8. červenec 2018 – 14. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Bude otevřen od úterý do neděle 9 – 12 a 14 – 17 hod., součástí prohlídky je komentovaný výklad.

*TIS - POUTNÍ MŠE SVATÁ bude v neděli 15. července od 10.30 hod. Mše svatá na Borové bude proto již v sobotu 14. července od 16.30 hod.

*Nikodémova noc  - středa 11. července od 21 hod., tichá adorace, 30 minut;
    na závěr svátostné požehnání.

*SBÍRKA NA OPRAVU STŘECHY  minulou neděli přinesla na Novém Hrádku 15.291 Kč (v kostele 7.090 Kč, další dárci 8.201 Kč). Tyto prostředky budou použity na letošní fázi oprav.  Všem dárcům kéž odplatí sám dobrý Bůh!

*DIECÉZNÍ STOLNÍ KALENDÁŘ 2019  si podle objednávky můžete vyzvednout v sakristii. Cena 69 Kč.

*ZMĚNA POŘADU BOHOSLUŽEB O PRÁZDNINÁCH V červenci a v srpnu úterní mše sv. na Novém Hrádku nebudou. Děkujeme za pochopení.

*ADORACE NSO  - první pátek v měsíci a na závěr každé nedělní mše svaté.

*Svátost smíření - pokaždé přede mší sv.; po domluvě lze i jindy.

*Modlitba Růžence - společně 30 minut vždy přede mší svatou.

* * * * * * *

• 01.07.2018 22:40

1. červenec 2018 – 13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*Poutní mše sv. na Novém Hrádku ze slavnosti sv. apoštolů Petra a Pavla bude v neděli 1. července, začátek v 8.30 hod. Sbírka mše sv. bude použita na opravu střechy farního kostela.

*V den pouti bude zpřístupněn farní kostel - po mši sv. do 11 hod., odpoledne od 13 do 16 hod.

*Nikodémova nocstředa 4. července od 21.00 hod., tichá adorace, 30 minut;
    na závěr svátostné požehnání.

*Svatba na Borové  V sobotu 7. července v 11.30 hod. uzavřou v kapli Božského Srdce Páně na Borové při mši sv. sňatek David Štěpán a Eliška Habrmanová.

*“OTEVŘENÝ KOSTEL I letos chceme zpřístupnit farní kostel sv. apoštolů Petra a Pavla co největšímu počtu zájemců. Poprvé bude otevřen již na poutní neděli, dále pak každý den kromě pondělí od úterý 3. července do neděle 22. července.  Další zájemci o službu průvodce hlaste se v sakristii. Děkujeme.

*SBÍRKA NA CHARITU  z minulé neděle přinesla v naší farnosti celkem 5.479 Kč (Borová 708, Nový Hrádek 3.101 a Sněžné 1.670 Kč). Všem dárcům kéž odplatí sám dobrý Bůh!

*PODĚKOVÁNÍ  všem vám, kteří jste přiložili ruku k dílu při čtvrtečním úklidu kostela a fary, za výzdobu chrámu, nástěnky a další práce a služby.

*ZMĚNA POŘADU BOHOSLUŽEB O PRÁZDNINÁCH  V červenci a srpnu nebudou úterní mše sv. na Novém Hrádku.

*ADORACE NSO  - první pátek v měsíci a na závěr každé nedělní mše svaté.

*Svátost smíření - pokaždé přede mší sv.; po domluvě lze i jindy.

*Modlitba Růžence - společně 30 minut vždy přede mší svatou.

* * * * * * *

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>