• 10.08.2019 17:43

11. SRPNA 2019 – 19. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*“KUP SI SVOJI ŠABLONU“  - V tomto roce proběhne finální etapa opravy střechy farního kostela na Novém Hrádku. Potřebné finanční prostředky bychom rádi zajistili také s pomocí vás, farníků. Každý, kdo přispěje na dokončení oprav částkou nejméně 3.000 Kč, dostane malou měděnou šablonku, certifikát dárce a rovněž i potvrzení pro daňové účely. Děkujeme všem dárcům za podporu celého díla!

*POUŤ VE SNĚŽNÉM – Mše svatá v kapli Panny Marie bude v neděli 11. srpna v 10.30 hod.

*NIKODÉMOVA NOC  - úterý 13. srpna 2019 od 21.00 hod. Tichá večerní adorace, 30minut. Na závěr svátostné požehnání.

*Slavnost NANEBEVZETÍ PANNY MARIE – mše sv. bude již ve středu 14. srpna od 18.00 hod.; od 17.30 společná modlitba Slavného růžence. Při mši svaté budou požehnány - dle starého zvyku -  byliny a květiny.

*KOUZELNÉ OBRÁZKY MARIE FISCHEROVÉ - KVĚCHOVÉúterý 27. srpna 2019.
    Autobusový zájezd do třebechovického muzea betlémů pořádá CK Jana Hudková. Odjezd je v 8.00 hod. z náměstí na Novém Hrádku, návrat po poledni. Součástí prohlídky bude také Proboštův betlém a výstava betlémů od řezbářů z Orlických hor. Cena za osobu 150 Kč. Zájemci se mohou hlásit u p. Josefa Hánla (tel. 732 658 770).

*“OTEVŘENÝ KOSTEL: úterý – neděle, 9 – 12 a 14 – 17 hod. Prohlídka kostela je doplněna komentovaným výkladem průvodce. Probíhá v červenci a srpnu.

*BOHOSLUŽBY  NA NOVÉM HRÁDKU  – v čas letních prázdnin nebudou středeční mše svaté.

*PODĚKOVÁNÍ – všem vám, kteří v naší farnosti nezištně vykonáváte různé práce a služby.
    *ADORACE  NSO  – první pátek v měsíci a v týdnu při večerní adoraci ´Nikodémova noc´.
    *MODLITBA RŮŽENCE – společně 30 minut vždy přede Mší svatou.

• 03.08.2019 16:24

4. SRPNA 2019 – 18. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*SVÁTEK PROMĚNĚNÍ PÁNĚúterý 6. Srpna 2019. Mše sv. na Novém Hrádku od 18.00 hod., od 17.30 společná modlitba Růžence světla.

*NIKODÉMOVA NOC  - čtvrtek 8. srpna 2019 od 21.00 hod. Tichá večerní adorace, 30minut. Na závěr svátostné požehnání.

*POUŤ VE SNĚŽNÉM – Mše svatá bude v neděli 11. srpna v 10.30 hod.

*VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ „VESNICE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE  ROKU 2019– Městys Nový Hrádek získal Zlatou stuhu a toto ocenění převezme při slavnostním obřadu na náměstí v sobotu 10. srpna 2019.  Začátek v 10.00 hod., odpoledne od 16.30 hod. koncert ve farním chrámě sv. apoštolů Petra a Pavla. Vystoupí chrámový sbor a schola farnosti Nový Hrádek.

*KOUZELNÉ OBRÁZKY MARIE FISCHEROVÉ - KVĚCHOVÉúterý 27. srpna 2019.

*“OHROMNÉ  MALIČKOSTI“ – diecézní stolní kalendář pro rok 2020 - si můžete vyzvednout  podle původní objednávky v sakristii. Cena 69 Kč/kus.

*MODLITBA RŮŽENCE – společně 30 minut vždy přede Mší svatou.