28. červen 2020 – 13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

28.06.2020 19:06

Milí farníci,

v kostelích stále platí, že se nepoužívá svěcená voda a vynechává se pozdravení pokoje podáním ruky; přijímání  podle osobního rozhodnutí – do úst nebo  na ruku.
Aktuality průběžně sledujte na diecézním webu  https://www.bihk.cz/

Pojištění kostelů a dalších církevních budov – sbírka je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na tuto neděli. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

NIKODÉMOVA NOC  - tichá večerní adorace - ve čtvrtek 2. července od 21 hod. Doba trvání 30´, na závěr svátostné požehnání.

3. červenec = 1. pátek v měsíci – společná modlitba Růžence a zpovídání od 17.30 hod., na závěr mše sv. adorace Nejsvětější Svátosti oltářní.

PĚT NOVOKNĚŽÍ PRO DIECÉZI – více ze včerejší slavnosti na www.bihk.cz. Provázejme modlitbou!

KALENDÁŘE 2021:
Století biskupa Karla Otčenáška – kalendář královéhradecké diecéze pro rok 2021, cena 69 Kč, vyzvedněte si v sakristii;

Jak se staví kostel – ŘK farnost Brno-Lesná nabízí stolní kalendář na rok 2021 a děkuje za dary potřebné pro dostavbu kostela bl. Marie Restituty Kafkové (naleznete u sloupu).

PODĚKOVÁNÍ  - všem, kdo nezištně pomáháte a přispíváte tak svou službou  liturgii, chrámu Páně, farnímu společenství i obci. Oplať vám sám dobrý Bůh!

ADORACE NEJSVĚTĚJŠÍ SVÁTOSTI OLTÁŘNÍ – na první pátek v měsíci a v týdnu (čtvrtek večer) na Novém Hrádku, jinde na závěr nedělní mše svaté.

Všem, kdo máte v tomto týdnu svátek či narozeniny, přejeme stálé zdraví duše i těla
a hojné Boží milosti!

Těším se na každé setkání s vámi. S přáním Dobra