20. SRPNA 2017, 20. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

20.08.2017 18:08

*Pouť za nová duchovní povolání Na poslední sobotu v měsíci (26. 8.) bude pouť v Rokoli. Společná modlitba růžence v 8.45 hod., mše svatá v 9.30. Celebruje P. Vojtěch Novotný, farní vikář v Poděbradech, který po mši svaté udělí poutníkům své novokněžské požehnání.
Poté bude následovat adorace a na závěr pobožnost křížové cesty.
*Mše sv. ve Sněžném v sobotu 26. srpna začíná již v 17.00 hod.
P. Jaroslav Kolbaba udělí po mši svaté věřícím novokněžské požehnání. Děkujeme za pochopení.

*Nedělní mše sv. na mariánském poutním místě v Rokoli - konají se od 15.00 hod. v kostele Panny Marie. Od 14.30 hod. společná modlitba růžence a příležitost ke svátosti smíření.
*KOSTEL OTEVŘENV průběhu celého července, kdy byl farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla v Novém Hrádku zpřístupněn veřejnosti, navštívilo ho celkem 558 návštěvníků. Za obětavou službu děkujeme panu Josefu Svatoňovi a Vojtovi Sobotkovi.
*AVE – nabídka pomoci slabozrakým křesťanům  Sdružení AVE nabízí pomoc slabozrakým  křesťanům. Podrobnosti též na farním webu a ve vývěsce.   https://nevidomi-krestane.webnode.cz/
*ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎