22. ŘÍJNA 2017, 29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

22.10.2017 16:45

*SVĚTOVÝ DEN MISIÍ  - Misijní neděle je letos 22. října a na podporu papežských misií je na tento den vyhlášena sbírka. Děkujeme za vaše dary i modlitby.
*“DESÁTEK RŮŽENCE“ v pátek 27. října v 16.00 hod. v kostele svatých apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku… zveme všechny farníky, mladé i starší, děti, mládež i celé rodiny, ke chvíli společné modlitby, zpěvu a povídání. A budeme společně vyrábět i desátek růžence. Všichni jste zváni, každý je vítán!
*Pouť za nová duchovní povolání: 28. října - na poslední sobotu v měsíci - v mariánské Rokoli.
Program: 8.45 – modlitba růžence, v 9.30 mše sv., adorace, na závěr pobožnost křížové cesty, v kapli Nejsvětější Trojice v domě u sester!!
*Vzpomínka na všechny věrné zemřelé - sobota 28. října 2017:
Borová v 15.00 hod., Sněžné v 18.00 hod.
*Diecézní pouť mládeže se koná ve dnech 27. - 28. října 2017 na Hoře Matky Boží u Králík. Další informace na farním webu.
*ZIMNÍ ČAS platí ze soboty na neděli 29. října (noc bude o hodinu delší).
*ADORACE před Nejsvětější Svátostí oltářní je na Novém Hrádku každý čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté. Ve Slavoňově pak vždy na první pátek v měsíci.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎