23. dubna 2017

23.04.2017 15:13

*Novéna k Božímu milosrdenství  - začala na Velký pátek a končí v sobotu před 2. nedělí velikonoční – ta je pak vlastním svátkem Božího milosrdenství. Podněty k rozjímání naleznete u sloupu. Dále viz např. www.vojtechkodet.cz  (je na farním webu).
*Rozloučení s +paní Vlastou Čtvrtečkovou ze Sněžného bude ve farním kostele na Novém Hrádku v pondělí 24. dubna od 14 hod.
*Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 25. dubna.
*Poslední dubnový týden bude v naší farnosti působit R.D. Jan Czarny.
*70. narozeniny R.D. Jana Czarny - setkání s o. Janem proběhne v neděli 23. dubna odpoledne od 16:00 v Rokoli.
*Pouť za nová duchovní povolání bude v Rokoli na poslední sobotu, tedy 29. dubna. Mše sv. začíná v 9. 30 hod.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.
*ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.