24. květen 2020 – 7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

25.05.2020 08:36

Milí farníci,

pořad bohoslužeb na Novém Hrádku je běžný jako dříve.

Stále je ale nutné používat roušky a desinfekce, udržovat vzájemný odstup i v lavicích.
Neužívá svěcená voda a vynechává se pozdravení pokoje podáním ruky.
Svaté přijímání: výhradně na ruku. Není přinášení darů.
Zpovídání: zatím mimo kostel, podle osobní domluvy - před nebo po mši sv.

Až do 7. června  platí dispens od nedělní účasti, proto osoby vyššího věku – případně s nižší imunitou - nechť zváží, zda by svou účast na mši sv. neměly ještě odložit.

Májové pobožnosti – každý pátek na závěr mše sv. na Novém Hrádku, jinde v sobotu.

SBÍRKY – z minulé neděle na podporu pronásledovaných křesťanů vynesla v naší farnosti celkem 4.250 Kč (Borová 855, Sněžné 820, Nový Hrádek 2.575 Kč).
Na příští neděli  je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena sbírka na pastorační aktivity v diecézi. Všem dárcům upřímné Pánbůh zaplať!

T I S - Mše sv. v kapli Navštívení Panny Marie  bude v sobotu 30. května v 10.00 hod.

Na Borové bude mše sv. v neděli  31. května v 10.30 hod., v červnu podle rozpisu -
aktuální pořad naleznete na farním webu ve složce POŘAD BOHOSLUŽEB.

PODĚKOVÁNÍ  - všem vám, kteří nezištně přispíváte svou prací a službami mešní liturgii, chrámu Páně i celé farnosti.