29. ŘÍJNA 2017, 30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

28.10.2017 11:38

*ODPUSTKY PRO DUŠE V OČISTCI, „DUŠIČKOVÝ TÝDEN“ Na základě dovolení Apoštolské penitenciárie  mohou věřící v naší republice získat plnomocné odpustky pro duše v očistci již v týdnu před Vzpomínkou na všechny věrné zemřelé (tedy od 25. 10.), nemohou-li z vážných důvodů navštívit hřbitovy v obvyklé době – tedy 1. listopadu odpoledne a 2. listopadu po celý den. Je nutné splnit tři obvyklé podmínky (svátost smíření, sv. přijímání, modlitba na úmysl svatého Otce) a při návštěvě kostela pomodlit se modlitbu Páně a vyznání víry.
V naší farnosti proběhnou tyto obřady ve čtvrtek 2. listopadu
na Novém Hrádku od 16.00 hod. mše sv. a poté obřad na hřbitově, ve Slavoňově mše sv. začíná v 18.00 hod.

*Misijní neděle 22. října  Sbírka na podporu misií z minulé neděle vynesla v našich farnostech celkem 7.019 Kč (Nový Hrádek 3.419, Slavoňov 3.600 Kč). Všem dárcům děkujeme.
*ZIMNÍ ČAS platí od soboty na neděli 29. října (noc bude o hodinu delší).
*Nedělní odpolední mše sv. v Rokoli v kostele Panny Marie bude v neděli 29. října naposledy. Od listopadu bude v kapli Nejsvětější Trojice v domě u sester.
*Setkání nejmenších dětí  bude v pátek 3. listopadu v 16.30 hod. u Vondřejců.
*ADORACE před Nejsvětější Svátostí oltářní: na Novém Hrádku každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté. Ve Slavoňově pak vždy na první pátek v měsíci.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎