4. NEDĚLE POSTNÍ, 11. března

11.03.2018 22:15

*Pojištění kostelů a dalších církevních objektů  První letošní sbírka na tento účel je vyhlášena Biskupstvím královéhradeckým na příští neděli, 18. března. Všem dárcům děkujeme za pochopení a finanční podporu.

*Situace čínských křesťanů v ČR   Česká biskupská konference vyzývá ve svém prohlášení ke spravedlivému vyřešení situace skupiny čínských křesťanů  v České republice. V nedělních přímluvách zazní při všech bohoslužbách text přímluvy. Pamatujme také v osobní modlitbě!
Tématu se věnuje i poslední číslo Katolického týdeníku (č. 10).

*NIKODÉMOVA NOC Tichá adorace bude ve středu 14. března od 19.00 hod.

*KŘÍŽOVÁ CESTA EUCHARISTICKÁ  - v pátek 16. března po mši svaté. Všechny farníky zveme k této svátostné pobožnosti.

*DIECÉZNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE  se uskuteční v sobotu 24. března 2018 v Hradci Králové. Program začíná v 9 hod. Více:  https://www.bihk.cz/aktuality/kalendar-akci/7738-hradec-kralove%3A-diecezni-setkani-mladeze.html.
Pro mládež od 14 let.

*Krokodýl aneb můžeš růst – knížka P. Marka Dundy, která nabízí 36 impulsů pro růst lásky k Bohu i bližnímu. Vydal A.M.I.M.S. ŘK farní úřad Vranov nad Dyjí. Vyzvedněte si v sakristii. Zdarma.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr mše sv.; středa: Nikodémova noc.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám všem odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎