4. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 28. ledna

28.01.2018 13:47

*2. únor, Uvedení Páně do chrámu
Mše sv. začne svěcením svíček a průvodem.
Je první pátek v měsíci – na závěr mše svaté adorace. Zpovídání a společná modlitba Růžence od 17.30 hod.

*Přehled pastoračních aktivit v diecézi HK 2018
Nepřehlédněte nabídku duchovních programů v naší diecézi pro tento rok – je zaměřena na různé skupiny věřících podle věku, laiky i kleriky, pro rodiny i širší společenství v rámci farností, vikariátů i celé diecéze.
Leták naleznete na obvyklém místě u sloupu pod kůrem.

*Pořad bohoslužeb v sobotu a v neděli:
na Novém Hrádku v neděli začíná mše sv. v 8.30 hod., na Borové a ve Sněžném střídavě podle aktuálního rozpisu; sobota večer: zimní čas 16.30 hod., letní čas 18.00 hod.; neděle pravidelně v 10. 30 hod.
Všední dny: Nový Hrádek v úterý, čtvrtek a na první pátek v měsíci v 18.00 hod., na první pátek a neděli na závěr mše sv. adorace NSO.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎