4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (DOBRÉHO PASTÝŘE) 7. května 2017

07.05.2017 21:35

*Sbírka této neděle je určena pro kněžský seminář a formaci bohoslovců.
*Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 9. května.
*V tomto týdnu bude adorace NSO již ve středu.
*100 LET FATIMY – v sobotu 13. května uplyne právě 100 let od prvního zjevení ve Fatimě. S ohledem na kněžská svěcení (v sobotu 13. května  v 10 hod. v katedrále Svatého Ducha) bude v pátek 12. května na závěr mše sv. místo adorace mariánská pobožnost.
*Májové pobožnosti v Malých Svatoňovicích  jsou každou květnovou neděli od 17.00 hod. Po skončení pohodové posezení u kávy - farníky z Nového Hrádku srdečně zve na neděli 14. května správce poutního místa R.D. Ladislav Hojný.
*MÁJOVÉ POBOŽNOSTI:  Nový Hrádek ve středu, Borová a Sněžné vždy v sobotu na závěr mše sv.
*ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.