4. prosince

04.12.2016 13:08

*RORÁTY  v adventě v sobotu od 7.00 hod. na Novém Hrádku.
*8. prosinec - Slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU Mše sv. na Novém Hrádku začíná již v 17.30 hod. Od 17 hod. společná modlitba růžence.
*MALÉ ADVENTNÍ ZASTAVENÍ  - koncert adventní hudby – bude
v neděli 11. prosince od 16 hod. v kapli na Borové. Vystoupí Chrámový sbor z Nového Hrádku.
*ADVENT 2016  Sbírku meditací jáhnů a kněží naší diecéze na každý den doby adventní vydalo Biskupství královéhradecké. Vyzvedávejte si v sakristii.
*ADVENTNÍ VĚNCE a VÁNOČNÍ PŘÁNÍ  zhotovené dětmi a jejich rodiči jsou vystaveny v kostele pod kůrem. Získané prostředky budou použity na podporu misií v oblasti jihozápadní Ugandy, kde působili naši farníci Markéta a Josef Balcarovi. Více na plakátu ve vývěsce.
*SVÁTOST SMÍŘENÍ  - vždy přede mší svatou; po předchozí domluvě lze i jindy.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti i obcích pomáháte s rozličnými pracemi, úkoly a službami.
*OPRAVA STŘECHY  je možno přispět i bankovním převodem - na účet farnosti Nový Hrádek; číslo účtu 115-1636290247 /0100 (KB, pobočka Nové Město nad Metují). Do kolonky Zpráva pro příjemce uveďte slovo  STRECHA. Dárcům bude vystaveno potvrzení o daru (které je možno použít pro odpis z daní). Všem, kdo přispějete, upřímně děkujeme.
*Na panelu vzadu v kostele zájemci naleznou zprávu o stavu střechy
a také ukázku měděných šablon, které budou při opravě použity. Více informací je i na farním webu.

* * * * * * *