6. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 11. února

12.02.2018 13:09

*POPELEČNÍ STŘEDA je letos 14. února a začíná jí 40-denní doba svatopostní.

Je dnem přísného postu, při mši svaté se světí popel (po promluvě) a věřící jsou jím označováni.
Popelec bude v naší farnosti udílen na Popelení středu;  na 1. neděli postní (18. února) na N. Hrádku a na Borové, ve Sněžném odpoledne v sobotu 17. února.

*POSTNIČKY     I pro letošek jsou připraveny postničky – krabičky,do kterých můžete ukládat penízky za dobrovolně si odepřené dobroty (lízátko, čokoláda, pivečko… ☺). Čekají na vás vzadu u sloupu. Po skončení doby postní doneste postničky zpátky do kostela, výtěžek pošleme na papežské misijní dílo.

*Změna pořadu bohoslužeb na Novém Hrádku ve všední den:
V týdnu budou mše svaté v úterý jako dosud a v pátek místo ve čtvrtek. Začátek beze změny (v 18.00 hod.).

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: každý první pátek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎