BOŽÍ HOD VELIKONOČNÍ

13.04.2020 16:51

Zmŕtvychvstalý Pán Ježiš - drevená maketa

Sestry a Bratři, milí farníci,

letošní Velikonoce slavíme ve složité situaci, kdy vlastně celé lidstvo je zasaženo dosud nepoznaným zlem. Místo očekávané radosti stále jen další nedobré zprávy od nás i ze světa.
Tím spíše se obracejme k našemu Pánu Ježíši Kristu, vítězi nad každou smrtí. Kéž nám všem popřeje – na přímluvu Nejsvětější Panny a sv. Josefa - vše dobré a potřebné: trpělivost, dobré zdraví duše i těla, hojné milosti a stále pevnou víru, že i v tento čas se vše v dobré obrátí.

Přeji vám radostné prožití Velikonoc 2020  P. Jindřich Tluka

Pozdravy z Varšavy

R.D. Jan Czarny vás všechny srdečně pozdravuje, přeje vše dobré, krásné Velikonoce a vzkazuje, že na Bílou sobotu večer bude za nás ve společenství dalších kněží sloužit mši svatou. Deo Gratias!