DOBA VÁNOČNÍ - O H L Á Š K Y

25.12.2016 15:15

*ZPÍVÁNÍ U BETLÉMA“  Všechny vás – prarodiče a rodiče s dětmi - zveme na Štědrý den odpoledne do farního kostela sv. Petra a Pavla; budeme společně zpívat koledy; začátek v 16.00 hod.
*PŮLNOČNÍ na Novém Hrádku začne ve 24.00 hod. Od 23.45 hod.  s Chrámovým sborem pásmo koled.
*Tradiční ZPÍVÁNÍ U JESLIČEK - s divadlem dětí z Nového Hrádku – bude v domě Mariiných sester v Rokoli, v pondělí 26. prosince v 17 hod. Srdečně všechny zvou Schönstattské sestry Mariiny a děti.
*MŠE SVATÁ V TISU v kapli Panny Marie bude v úterý 27. prosince – začátek v 9.00 hod.
*Děti doprovodí mešní liturgii na Novém Hrádku v úterý 27. prosince. *ZASVĚCENÝ SVÁTEK: Česká biskupská konference má pravomoc počet zasvěcených svátků stanovit podle místních podmínek, upravila počet zasvěcených svátků na dva: Narození Ježíše Krista (25. prosinec) a Slavnost Matky Boží, Panny Marie (1. leden). Tyto svátky má věřící katolík světit jako neděli svátečním klidem a návštěvou bohoslužby.
*31. prosinec – Poděkování a prosba o Boží pomoc do nového roku – mše sv. začíná na Novém Hrádku v 15.00 hod.
*ADORACE  NSO - vždy pátek a 1. neděle v měsíci na závěr Mše svaté.
*SVÁTOST SMÍŘENÍ  - vždy přede mší svatou; po předchozí domluvě možno i jindy.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti i obcích pomáháte s rozličnými pracemi, úkoly a službami.
*OPRAVA STŘECHY  je možno přispět i bankovním převodem - na účet farnosti Nový Hrádek; číslo účtu 115-1636290247 /0100 (KB, pobočka Nové Město nad Metují). Do kolonky Zpráva pro příjemce uveďte slovo  STRECHA. Dárcům bude vystaveno potvrzení o daru (které je možno použít pro odpis z daní). Informací naleznete i na farním webu.