Slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO – 4. června 2017

05.06.2017 08:40

*SBÍRKA „NA PASTORAČNÍ AKTIVITY V DIECÉZI je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na tuto neděli.
 *Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 6. června.
*PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ O slavnosti Nejsvětější Trojice (11. června) poprvé přijme Nejsvětější Tělo Páně Esterka Martínková ze Sněžného.
*II. HRÁDOUSKÝ POCHOD PRO ŽIVOT se uskuteční také příští neděli: poutníci se sejdou v Rokoli, vlastní program začíná v 15.00 hod. mší sv. v kostele Panny Marie. Podrobnosti na plakátech.
 *LETNÍ  DĚTSKÝ  TÁBOR  J E D L O V Á  2 0 1 7  proběhne ve dnech   1. – 15. července 2017. Začátek i konec v sobotu, duchovním rádcem je R. D. Pavel Mistr, děkan ve Vysokém Mýtě. Přihlášení dětí lze vyřídit též na e-mailu:  rkfvmyto@tiscali.cz. Plakát a přihlášku naleznete u sloupu.
*ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
*PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.