V Á N O C E 2 0 1 7

23.12.2017 16:00

*Žehnání vína  patří ke dni svátku sv. Jana evangelisty, 27. prosince. Věřící si mohou donést víno, které bude požehnáno na závěr mše svaté (Nový Hrádek v 8.30 hod.).

*V Betlémě není místo“  – farní divadlo mládeže – Rokole, v domě u sester, středa 27. prosince od 17 hod.

*Mše sv. „za nejmenší“ bude sloužena na Novém Hrádku ve čtvrtek 28. prosince od 18 hod., v den svátku sv. Mláďátek, mučedníků. Chceme tím vyjádřit svou podporu nenarozenému životu a úctu k životu vůbec, který trvá od okamžiku početí až do přirozeného skonu na konci života každého člověka.

*Pouť za nová duchovní povolání  bude v Rokoli na poslední sobotu v měsíci, 30. prosince.  V 8.45 hod. společná modlitba růžence, 9.30 mše sv., následuje Adorace, na závěr koledy.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎