• 07.11.2015 22:55

8. – 15. listopadu 2015

*Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
    *Křest - v neděli 8. listopadu bude při Mši sv. na Novém Hrádku pokřtěn malý Vilém rodičů Jiřiny a Jiřího Novotných. Zveme všechny k účasti na této radosti!
    *Schůzka ministrantů bude v neděli 8. listopadu, začátek v 8.00 hod. v sakristii. Ministranty zdvořile žádáme o dochvilnost!!
    *Den Bible je letos v neděli 15. listopadu. Rozhodnutím ČBK je vyhlášena sbírka a bude přečten dopis J. E. Dominika kardinála Duky OP.
    *ZMĚNA POŘADU BOHOSLUŽEB - od neděle 15. listopadu vždy v sobotu bude Mše sv. od 17.00 hod. a v neděli v 10.30 hod. střídavě na Borové a ve Sněžném. Výstav Nejsvětější Svátosti oltářní bude pokaždé na závěr nedělní Mše svaté
    (v pátek 13. listopadu již výstav nebude).
    “Pojďte na faru; od neděle 15. listopadu tam můžete po Mši svaté ještě pobýt ve společenství při kávě - v klidu a pohodě - i Vy. Všichni jste zváni i vítáni!
    *Hnutí pro život ČR – vzadu v kostele je nejnovější číslo věstníku organizace, která dlouhodobě úspěšně bojuje za život nenarozených dětí a ochranu matek.
    *Boční vchod do kostela bude i nadále otevírán  - tímto všechny zdvořile avšak důrazně žádáme, aby za sebou vždy zavřeli dveře. Děkujeme.
    *Poděkování vyslovujeme všem, kteří v naší farnosti i obci nezištně zajišťují mnohé práce a služby. Upřímné Pán Bůh odplať!

• 31.10.2015 18:05

Slavnost VŠECH SVATÝCH - O H L Á Š K Y 1. – 8. listopadu 2015

*Modlitba růžence – společně vždy ½ hodiny před každou mší svatou.
    *Dušičky – obřad začne na hřbitově na Novém Hrádku v pondělí 2. listopadu již v 16.30 hod. Stále je možno zadávat úmysly za zemřelé; po obřadu pak budou v kostele při Mši svaté čtena jejich jména.
    *Setkávání nejmenších dětí, předškoláků a jejich kamarádů  začne na Novém Hrádku v pátek 6. listopadu (začátek v 16.30 hod.) Více u paní Anny Hlaváčkové (tel. 608 650 568) nebo paní Kateřiny Vondřejcové (tel. 608 122 984).
    *Schůzka ministrantů  bude v neděli 8. listopadu, začátek v 8.00 hod. v sakristii. Ministranty zdvořile žádáme o dochvilnost!! -- Farníky prosíme, aby ke zpovědi využili všedních dnů nebo první soboty v měsíci přede Mší sv. (7. listopadu - Sobotní památka Panny Marie).
    *Boční vchod do kostela uzavřen  -  kvůli chladnu bude v kostele na Novém Hrádku otevírán jenom hlavní vchod. Děkujeme za porozumění.