• 06.05.2018 22:30

6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ – 6. KVĚTNA

*Sbírka na kněžský seminář a formaci bohoslovců z neděle 29. dubna vynesla celkem 4.354 Kč (Borová 700, Sněžné 1.000, Nový Hrádek 2.654 Kč). Děkujeme všem dárcům!

*Nikodémova nocstředa 9. května od 20.30 hod., tichá adorace, 30 minut,
    na závěr ve21 hod. svátostné požehnání.

Slavnost  NANEBEVSTOUPENÍ  PÁNĚ  je v naší farnosti přeložena ze čtvrtka 10. května na neděli 13. května. Začátek bohoslužeb beze změn.

*Novéna k Duchu Svatému začíná v pátek 11. května. Budete ji moci sledovat
    i na farním webu.

*MÁJOVÉ POBOŽNOSTI: Borová a Sněžné vždy v sobotu, Nový Hrádek každé úterý na závěr Mše sv.

*Brigáda ve farním lese je naplánována na pondělí 7. května od 13 hod. Více se dozvíte u pana Miloše Langra, další pomocníci vítáni☺ !

*KRÁSA MALIČKOSTÍ - diecézní stolní kalendář 2019  vydává Královéhradecká diecéze jako každý rok. Tentokráte ho fotografiemi doprovodí Diecézní lesy HK. Prosíme zájemce, aby nahlásili počet požadovaných kusů do neděle 13. května.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr Mše svaté; každá středa večer: Nikodémova noc (tichá adorace).
    Borová a Sněžné: vždy na závěr nedělní Mše sv.

*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Sám Pán vám všem odplať!

• 29.04.2018 20:43

5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 29. DUBNA

*Sbírka na kněžský seminář a formaci bohoslovců  bude v neděli 29. dubna. Děkujeme všem dárcům za modlitby i štědrost, se kterou provázejí jejich cestu ke kněžství.

Sbírka na repatriaci migrantů na Blízkém východě z neděle 15. dubna vynesla v naší farnosti celkem 10.823Kč (Borová 885, Sněžné 1.020, Nový Hrádek 3.410; ´postničky´ 4.508  a další dárci 1.000 Kč). Děkujeme vám!

*Nikodémova noc – středa 2. května od 21.00 hod., tichá adorace, 60 minut.

*FARNÍ POUŤ  DO VAMBEŘIC  bude v sobotu 5. května. V 6.00 hod. požehnání poutníkům u kostela na Novém Hrádku, poté vlastní pouť přes Olešnici v Orl. h. a Duszniki-Zdrój. Mše sv. v bazilice Navštívení Panny Marie v 16 hod. Cesta zpět osobními auty.
    Mše sv. ve Sněžném bude mimořádně až v 19.00 hod.; děkujeme za pochopení.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Borová a Sněžné: vždy na závěr nedělní Mše sv.

*Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.