• 21.04.2018 22:30

4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 22. DUBNA

*Sbírka na kněžský seminář a formaci bohoslovců bude v neděli 29. dubna. Děkujeme všem dárcům za modlitby i štědrost, se kterou provázejí jejich cestu ke kněžství.

*3. NOVÝ MOTO HRÁDEK – sobota 28. dubna 2018. Mše sv. v 11.00 hod., poté na náměstí žehnání motorek a závěrečné požehnání pilotům i všem přítomným. Více na plakátech a farním webu.

*FARNÍ POUŤ  DO VAMBEŘIC  bude v sobotu 5. května. V 6.00 hod. požehnání poutníkům u kostela na Novém Hrádku, poté vlastní pouť přes Olešnici v Orl. h. a Duszniki-Zdrój. Mše sv. v bazilice Navštívení Panny Marie v 16 hod. Účastníci se přihlásí u p. Pavla Bohadla do 25. dubna. Cesta zpět osobními auty.

*CESTOU DVOU BRATŘÍ - XIII. Ročník výtvarné soutěže pro děti I. stupně ZŠ, MŠ a ZUŠ  má uzávěrku 18. 5. 2018. Informace na: www.velehrad.eu

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr Mše svaté; každá středa večer: Nikodémova noc (tichá adorace).
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám všem odplať!

• 14.04.2018 09:42

3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 15. DUBNA

*Sbírka na pomoc při obnově domovů obyvatel zemí Středního a Blízkého Východu je vyhlášena českými a moravskými biskupy na neděli 15. dubna 2018. Jedná se o sbírku celonárodní a její výtěžek bude poukázán jako gesto naší pomoci těm, kteří po návratu do země začínají znovu budovat své domovy.

*V týdnu od soboty 14. do soboty 21.  dubna bude v naší farnosti působit R.D. Jan Czarny.

*SETKÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ  - pátek 20. dubna od 16.30 u Vondřejcových. Setkání se zúčastní také P. Jan Czarny.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.