• 17.09.2017 22:02

17. ZÁŘÍ 2017, 24. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*SBÍRKA NA CÍRKEVNÍ ŠKOLSTVÍ  je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na tuto neděli. Všem dárcům děkujeme za štědrost i modlitby.

*ÚKLID KOSTELA před blížícím se posvícením (v neděli 1. října) bude ve čtvrtek 21. září od 16 hod. Děkujeme všem, kdo přiložíte ruku k dílu.
    *POSVÍCENÍ NA SENDRAŽI  je tuto neděli. Mše svatá bude v pondělí 18. září v 18.00 hod. v tamní kapličce.
    *NÁBOŽENSKÁ VÝCHOVA začne v pátek 6. října, povede ji katechetka paní Mgr. Dana Drašnarová. Přihlášky jsou dispozici v sakristii i základní škole na Novém Hrádku. Přejeme všem zúčastněným zdárný, pohodový školní rok.
    *Hra na varhany při mši sv. Hledáme nové varhaníky! Předpokladem je již určitá vyhranost na klávesové nástroje, věk cca 10 let a výše. Více se dozvíte u našich varhaníků.

*ADORACE svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 10.09.2017 13:24

10. ZÁŘÍ 2017, 23. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*NÁRODNÍ FATIMSKÁ POUŤ, 11. – 14. září 2017. Po tyto dny budou u nás celebrovat kněží z okolních farností.
    *SBÍRKA NA CÍRKEVNÍ ŠKOLSTVÍ  je vyhlášena na příští neděli, tedy 17. září. Všem dárcům děkujeme za štědrost i modlitby.
    *NÁBOŽENSKÁ VÝCHOVA začne v pátek 6. října, povede ji katechetka paní Mgr. Dana Drašnarová. Přihlášky jsou dispozici v sakristii i základní škole na Novém Hrádku. Přejeme všem zúčastněným zdárný, pohodový  školní rok.

*ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎