• 15.10.2017 15:17

15. ŘÍJNA 2017, 28. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*ZMĚNA POŘADU BOHOSLUŽEB: Od této neděle, tj. 15. října 2017, dochází v našich farnostech ke změně pořadu bohoslužeb. Věnujte laskavě stálou pozornost aktuálnímu rozvrhu. Děkujeme vám!
    *KNĚŽSKÉ SVĚCENÍ  V sobotu 21. října v 10 hod. začíná v katedrále Svatého Ducha v Hradci Králové slavnostní mše sv., při které diecézní biskup Mons. Jan Vokál vysvětí ke službě tři jáhny. Svou osobní účastí
    i stálou modlitbou provázejme naše nové pastýře v jejich službě.
    *SVĚTOVÝ DEN MISIÍ Misijní neděle je vyhlášena na neděli 22. října. Na podporu papežských misí je na tento den vyhlášena sbírka. Věnujte laskavě také pozornost dopisu národního ředitele papežských misijních děl Mgr. Leoše Halbrštáta. Děkujeme za vaše dary i modlitby.
    *Diecézní pouť mládeže se koná vednech 27. do 28. října 2017 na Hoře Matky Boží u Králík. Další informace na farním webu.
    *Náboženská výchova Účastní se jí celkem12 dětí. Scházejí se v pátek od 13.15 v budově školy za vedení katechetky Mgr. Dany Drašnarové.
    *#víkend4life - „Být pro život znamená pomáhat…“ nabídka semináře pro studenty vysokých škol. Přihlásit se třeba do 20. října, pořádá Hnutí pro život ČR. Další info na letáku.
    *“Krása maličkostí“ – kalendář královéhradecké diecéze pro rok 2018 (s fotografiemi P. A. Forbelského) je k dostání v sakristii. Cena je 50 Kč.
    *ADORACE před Nejsvětější Svátostí oltářní je každý čtvrtek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

Děkujeme naší Schole za působivý hudební doprovod slavnostní mše sv. na Borové u příležitosti 80 let posvěcení kaple Božského Srdce Páně. Dík patří také vám, kdo jste zúčastnili vzpomínkové pobožnosti u hrobu R.D. Bohumila Janko na hřbitově v Dobřanech v neděli 8. října.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 08.10.2017 16:56

8. ŘÍJNA 2017, 27. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*ZMĚNA POŘADU BOHOSLUŽEB Od příští neděle, tj. 15. října 2017, dochází v našich farnostech ke změně pořadu bohoslužeb. Věnujte laskavě stálou pozornost aktuálnímu rozvrhu. Děkujeme vám!
    *Vzpomínková pobožnost u hrobu R. D. Bohumila Janko v Dobřanech bude 8. října v 16.30 hod. 25. září uplynulo 30 let od jeho úmrtí.
    *STŘECHA 2018  Sbírka na další etapu opravy střechy ve farnosti Nový Hrádek přinesla celkem 15.596 Kč. Všem dárcům děkujeme!
    *#víkend4life - „Být pro život znamená pomáhat…“ nabídka semináře pro studenty vysokých škol. Přihlásit se nutno do 20. října, pořádá Hnutí pro život ČR. Další info na letáku.
    *“Krása maličkostí“ – kalendář královéhradecké diecéze pro rok 2018 (s fotografiemi P. Antonína Forbelského) je k dostání v sakristii. Cena je 50 Kč.
    *ADORACE před Nejsvětější Svátostí oltářní je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

Zvláště děkujeme všem vám, kdo jste jakkoli přispěli k slavnostnímu průběhu mše sv. o posvícení na Novém Hrádku v neděli 1. října.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎