• 11.11.2017 18:23

12. LISTOPADU 2017, 32. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*Sbírka na plošné pojištění majetku diecéze II. je Biskupstvím královéhradeckým vyhlášena na příští neděli, tedy 12. listopadu. Děkujeme všem dárcům na pochopení a štědrost.

*!! ZMĚNA ZAČÁTKU BOHOSLUŽEB !!   Od neděle 19. listopadu dochází v našich farnostech ke změně začátku těchto bohoslužeb:
    Slavoňov: neděle v 8.15 hod.
    Nový Hrádek: neděle v 9.45 hod.
    Borová a Sněžné: sobotní mše svaté (s nedělní platností) budou začínat pravidelně již v 16.30 hod.
    Děkujeme všem farníkům za pochopení!

Ve všední dny zůstává začátek mší sv. nezměněn - Nový Hrádek v úterý a čtvrtek v 18.00 hod., Slavoňov v pondělí a pátek v 16.30 hod.
    * Den Bible je letošního roku příští neděli, 19. listopadu. K tématu posílá svůj dopis věřícím  kard. Dominik Duka OP, v němž se zamýšlí nad úkoly biblického apoštolátu a děkuje za modlitby i finanční podporu díla pro příští rok.
    *ADVENT SE BLÍŽÍ… Vyrábění přáníček v sobotu 18. listopadu, výroba adventních věnců v sobotu 25. listopadu – na faře, vždy o 2. hodině odpolední.
    *ADORACE PŘED NEJSVĚTĚJŠÍ SVÁTOSTÍ OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

OBNOVA MARIÁNSKÉHO SLOUPU – interpelace občanů

Petiční výbor pro obnovu mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze žádá o opakované projednání přijatého usnesení Zastupitelstvem hlav. města Prahy ze dne 14. září 2017, kterým bylo obnovení Mariánského sloupu zamítnuto.
    Další informace jsou na podpisovém archu; naleznete je v kostele u sloupu (Nový Hrádek) a v zádveří kostela (Slavoňov). Věřící tak mohou svým podpisem podpořit oprávněnou žádost v dobré věci. Podepisujte do 20. listopadu!

*TAMMÍM „DEN CO DEN S BOHEM“ Bohoslovci z Prahy zvou na duchovní víkend v semináři mladé muže, koná se 24. – 26.listopadu. více na arcs.cuni.cz

*POUŤ RODIČŮ, KTEŘÍ PŘIŠLI O DÍTĚ před, při nebo po porodu
    Perinatární hospic Dítě v srdci, z.s., zve na tuto pouť všechny rodiče, kteří prošli ztrátou dítěte. Na úvod Křížová cesta v ambitech kláštera, na závěr mše sv. Více na letáku.
    =Koná se v sobotu 9. prosince 2017, 10 – 18 hod. na Hoře Matky Boží u Králík=

a službami.

• 04.11.2017 21:28

5. LISTOPADU 2017, 31. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*Pohřeb + R.D. Františka Šotoly se uskuteční v úterý 7. listopadu ve Slavoňově. Mše sv. začíná v 13.30 hod., poté obřad na tamním hřbitově a uložení do kněžského hrobu. R.I.P.

*Nedělní odpolední mše sv. v Rokoli v neděli 5. listopadu bude v kapli Nejsvětější Trojice v domě u sester. Začátek v 15.00 hod.
    *ADORACE PŘED NEJSVĚTĚJŠÍ SVÁTOSTÍ OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

OBNOVA MARIÁNSKÉHO SLOUPU – interpelace občanů

*TAMMÍM „DEN CO DEN S BOHEM“ Bohoslovci z Prahy zvou na duchovní víkend v semináři mladé muže. Koná se 24. – 26.listopadu, více na arcs.cuni.cz

*POUŤ RODIČŮ, KTEŘÍ PŘIŠLI O DÍTĚ před, při nebo po porodu
    Perinatární hospic Dítě v srdci, z.s., zve na tuto pouť všechny rodiče, kteří prošli ztrátou dítěte. Na úvod Křížová cesta v ambitech kláštera, na závěr mše sv. Další podrobnosti na letáku.
    =Koná se v sobotu 9. prosince 2017, 10 – 18 hod. na Hoře Matky Boží u Králík=

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎