• 06.08.2017 14:03

6. SRPNA, Svátek PROMĚNĚNÍ PÁNĚ

*Neděle 6. srpna, Svátek Proměnění Páně: poutní mše sv. v Sněžném začíná v 10.30 hod., přede mší sv. společná modlitba růžence, na závěr kratší pobožnost.
    *AVE – nabídka pomoci slabozrakým křesťanům  Sdružení AVE nabízí pomoc slabozrakým  křesťanům. Podrobnosti též na farním webu a ve vývěsce.   https://nevidomi-krestane.webnode.cz/
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 29.07.2017 22:01

30. ČERVENEC, 17. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*4. srpen – první pátek v měsíci - příležitost ke svátosti smíření bude již od 17.15; v 17.30 společná modlitba růžence, po mši sv. adorace NSO.
    *Neděle 6. srpna, Svátek Proměnění Páně: poutní mše sv. v Sněžném začíná v 10.30 hod., přede mší sv. společná modlitba růžence.
    *Celostátní setkání mládeže v Olomouci 15. – 20. srpna 2017
    „Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracíme se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili.“ (za organizátory:P. Jan Balík)

Přihlásit se je možné na webu:  olomouc2017.signaly.cz

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎