• 15.07.2017 19:33

15. - 16. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

*25 let manželství oslaví v sobotu 15. července při mši svaté na Novém Hrádku manželé Jiří a Hana Hlaváčkovi a Bohuslav a Šárka Maisnerovi.  Začátek v 10 hod.
    *Ve dnech 15. – 29. července 2017 bude v našich farnostech zastupovat R. D. ThLic. Jan Czarny.
    *OTEVŘENÝ KOSTEL Až do konce července je farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku opět zpřístupněn veřejnosti - prohlídka s průvodním slovem denně mimo pondělí dopoledne 9–12 hod, odpoledne 14–17 hod.
    *Změna pořadu bohoslužeb - středeční mše svaté na Novém Hrádku v době letních prázdnin nebudou.
    *Mše sv. v Rokoli  V úterý 18. a ve středu 19. července budou mše sv. v kapličce Betlém: v úterý připomenutí Úmluvy lásky P. Jos. Kentenicha z roku 1914 a ve středu bude to přesně 20 let, kdy byla kaple slavnostně vysvěcena; zároveň v ní byla poprvé sloužena mše svatá. Po oba dny mše sv. začínají ve 12.00 hod.
    *Pouť za nová duchovní povolání v Rokoli bude na poslední sobotu v měsíci, 29. července. Duchovní program jako obvykle, mše sv. začíná v kostele Panny Marie od 9.30 hod., modlitba růžence již v 8.45 hod.
    *Celostátní setkání mládeže v Olomouci 15. – 20. srpna 2017
    „Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracíme se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili.“ (za organizátory:P. Jan Balík)

Přihlásit se je možné na webu:  olomouc2017.signaly.cz

*ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 10.07.2017 09:25

14. NEDĚLE V MEZIDOBÍ – 9. července

*POUŤ V TISU bude v neděli 9. července, začátek v 10.30 hod. Mše sv. na Borové bude proto již v sobotu 8. července v 16.30 hod.
    *OTEVŘENÝ KOSTEL  Od úterý 4. července je farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku opět zpřístupněn veřejnosti - prohlídka s průvodním slovem denně mimo pondělí dopoledne 9–12 hod, odpoledne 14–17 hod.
    *Změna pořadu bohoslužeb - středeční mše sv. na Novém Hrádku v době letních prázdnin nebudou.
    *Celostátní setkání mládeže v Olomouci 15. – 20. srpna 2017

Přihlásit se je možné na webu:  olomouc2017.signaly.cz