• 01.07.2017 22:04

13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ – 2. července

*POUŤ NA NOVÉM HRÁDKU bude tuto neděli, 2. července. Mše sv. začíná v 8.30 hod., v kapli Panny Marie na Sněžném až 10.45!! Celý den bude otevřena obřadní síň s výstavou fotografií ze života městyse.
    *SBÍRKA NA CHARITU z minulé neděle přinesla v naší farnosti celkem 3.370 Kč (Borová 630, Sněžné 870 a Nový Hrádek 1.870 Kč). Děkujeme všem dárcům za pochopení a štědrost.
    *Poslední rozloučení s +panem Josefem Lichým bude na Nov. Hrádku v pondělí 3. července od 15.00 hod. R.I.P.
    *"Biblické počítání" - během prázdnin budou každou neděli připraveny pro děti vzadu v kostele omalovánky na toto téma. Více info na nástěnce nebo u Katky Vondřejcové.
    *OTEVŘENÝ KOSTEL Od úterý 4. července bude farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla na Novém Hrádku opět zpřístupněn pro veřejnost - prohlídky s průvodním slovem budou denně kromě pondělí, a to v době 9–12 a 14–17 hod.
    *5. červenec, Slavnost sv. Cyrila a Metoděje  –  mše svatá na Novém Hrádku začíná v 18 hod., od 17.30 společná modlitba růžence.
    *První pátek v měsíci - 7. červenec; příležitost ke svátosti smíření bude již od 17.15, v 17.30 společná modlitba růžence, mše sv. v 18.00 hod.
    *POUŤ V TISU bude v neděli 9. července, začátek v 10.30 hod. Mše sv. na Borové bude proto již v sobotu 8. července v 16.30 hod.
    *25 let manželství oslaví v sobotu 15. července při mši svaté na Novém Hrádku manželé Jiří a Hana Hlaváčkovi a Bohuslav a Šárka Maisnerovi.  Začátek v 10 hod.
    *ZMĚNA SPRÁVY FARNOSTÍ  Od 1. 7. 2017 je rozhodnutím Biskupství  královéhradeckého P. Mgr. Jindřich Tluka jmenován administrátorem excurrendo Římskokatolické farnosti Slavoňov. Znamená to, že k správě farnosti Nový Hrádek přibyde ještě Slavoňov s Rokolí a okolními obcemi. R.D. František Šotola zůstává ve Slavoňově, kde bude i nadále působit.
    *ADORACE svátostného Pána Ježíše přítomného v Nejsvětější Svátosti oltářní je každý pátek a o první neděli v měsíci, vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

• 26.06.2017 08:38

12. NEDĚLE V MEZIDOBÍ – 25. června

*POUŤ NA BOROVÉ je v neděli 25. června, mše sv. začíná v 10.30 hod. Vzpomeneme 80 let vysvěcení tamní kaple Božského Srdce Páně.
    *SBÍRKA NA CHARITU  je vyhlášena na neděli 25. června. Děkujeme všem dárcům za pochopení a štědrost, která pomůže Diecézní katolické charity v její další činnosti.
    *POUŤ NA NOVÉM HRÁDKU bude příští neděli 2. července. Mše sv. začíná v 8.30 hod., v kapli Panny Marie na Sněžném až 10.45!!
    *ZMĚNA SPRÁVY FARNOSTÍ  Od 1. 7. 2017 je rozhodnutím Biskupství královéhradeckého P. Mgr. Jindřich Tluka jmenován administrátorem excurrendo Římskokatolické farnosti Slavoňov. Znamená to, že k správě farnosti Nový Hrádek přibyde ještě Slavoňov s Rokolí a okolními obcemi.
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎