• 20.05.2017 20:05

6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 21. května

*SVATODUŠNÍ NOVÉNA - na slavnost Nanebevstoupení Páně (čtvrtek 25. května) začíná devítidenní duchovní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého (v neděli 4. června). Více zde: https://www.vojtechkodet.cz/temata/duch-svaty/svatodusni-novena.html
    *Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 23. května.
    *DIECÉZNÍ SETKÁNÍ MINISTRANTŮ se uskuteční v sobotu 27. května v Dobrušce. Sraz v 9.30 hod. na náměstí v Dobrušce. Další informace naleznete na vývěsce a na farním webu.
     *POUŤ  ZA NOVÁ DUCHOVNÍ POVOLÁNÍ  se uskuteční jako obvykle na poslední sobotu v měsíci v Rokoli. Duchovní program: 8.45 Růženec, 9.30 mše sv., poté adorace a na závěr křížová cesta.
    *MÁJOVÉ POBOŽNOSTI:  Nový Hrádek ve středu, Borová a Sněžné vždy v sobotu na závěr mše sv.
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 15.05.2017 08:31

5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 14. května 2017

*100 LET FATIMY – v sobotu 13. května uplyne právě 100 let od prvního zjevení ve Fatimě. S ohledem na kněžská svěcení je v pátek 12. května na závěr mše sv. místo adorace mariánská pobožnost.
    *KNĚŽSKÁ SVĚCENÍ  V sobotu 13. května  v 10 hod. udělí v katedrále Svatého Ducha otec biskup Mons. Jan Vokál kněžské svěcení pětici jáhnů pro službu v naší diecézi. Provázejme nové pastýře svou stálou modlitbou!
    *Májové pobožnosti v Malých Svatoňovicích  jsou každou květnovou neděli od 17.00 hod. Po skončení je pohodové posezení u kávy - farníky z Nového Hrádku na neděli 14. května srdečně zve správce poutního místa R. D. Ladislav Hojný.
    *DEN MATEK  je letos v neděli 14. května. Přejeme všem maminkám v naší farnosti radost, lásku, hojnost Božích milostí a stále dobré zdraví.
    *Jednání farní rady proběhne ve středu 17. května od 19 hod.
    *SETKÁNÍ DĚTÍ   bude v pátek 19. května v 16.30 hod. u Vondřejců.
    Tématem setkání je: Dělíme se s ostatními.
    *DIECÉZNÍ SETKÁNÍ MINISTRANTŮ se uskuteční v sobotu 27. května v Dobrušce. Sraz v 9.30 hod. Další info na vývěsce a na farním webu.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎