• 07.05.2017 21:35

4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (DOBRÉHO PASTÝŘE) 7. května 2017

*Sbírka této neděle je určena pro kněžský seminář a formaci bohoslovců.
    *Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 9. května.
    *V tomto týdnu bude adorace NSO již ve středu.
    *100 LET FATIMY – v sobotu 13. května uplyne právě 100 let od prvního zjevení ve Fatimě. S ohledem na kněžská svěcení (v sobotu 13. května  v 10 hod. v katedrále Svatého Ducha) bude v pátek 12. května na závěr mše sv. místo adorace mariánská pobožnost.
    *Májové pobožnosti v Malých Svatoňovicích  jsou každou květnovou neděli od 17.00 hod. Po skončení pohodové posezení u kávy - farníky z Nového Hrádku srdečně zve na neděli 14. května správce poutního místa R.D. Ladislav Hojný.
    *MÁJOVÉ POBOŽNOSTI:  Nový Hrádek ve středu, Borová a Sněžné vždy v sobotu na závěr mše sv.
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.

• 02.05.2017 16:25

30. dubna 2017

*Pondělí 1. května – památka sv. Josefa, Dělníka – mše svatá bude na Novém Hrádku od 18.00 hod. Od 17.30 společná modlitba růžence.
    *Pátek 5. 5. je prvním pátkem v měsíci. Možnost přistoupit ke svátosti smíření na prahu měsíce mariánské úcty bude již od 17.15 hod.; v 17.30 společná modlitba růžence.
    a formaci bohoslovců.
    První květnový týden je rovněž vyhrazen modlitbám za nová povolání k duchovnímu stavu.
    *MÁJOVÉ POBOŽNOSTI:  Nový Hrádek ve středu, Borová a Sněžné vždy v sobotu na závěr mše sv.
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté. *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.
    *4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ   je již tradičně dnem modliteb za povolání k duchovnímu stavu. Sbírka této neděle je určena pro kněžský seminář a formaci bohoslovců.